Bedevilled
Kim Bok-nam salinsageonui jeonmal

Hae-won egy gyönyörű, egyedülálló, harmincas éveiben járó fiatal lány, aki egy bankban dolgozik Szöul belvárosában. Véletlenül tanúja lesz egy gyilkosságnak, s ezzel egyidőben munkahelyi problémák is megnehezítik életét. Amikor úgy érzi, a dolgok kezdenek… Több

Rendező: Chul-soo Yang
Forgatókönyvíró: Kwang-young Choi
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2010.05.14.

2020.09.09 Interfectorem Sabnock

Ez egy társadalmi dráma,tele gore,és slasher jelenetekkel.Sőt,továbbmegyek,mert ez a kategória a rape,ami azért amerikai filmekben nem ritka.(pl: Köpök a sírodra),de brutalitásban ez a film nagyon ott van.Nincs benne egy csepp mosoly,vagy vidámabb jelenet,vagy némi pizitívum.Ezért egy csillagot levontam.Nekem túl dark a hangulata.

2015.09.01 Ragemarci

Így jársz, ha sokat baszogatsz másokat. Zseniális lehetett volna, de az utolsó 20 perc túl sok már.

2018.03.17 Queenakasha

Imádom a koreai filmeket, mind olyan reális és életszerű, percről percre épül fel míg végül elérünk a végkifejlethez ahol elszabadul a pokol.

2016.12.15 Topicica

Nagyon jó film. Durva, feszült, hatásos film. Beég az agyba.

2016.03.19 Toncsi

Nagyon durva filmdráma, nekem túlságosan erős volt. Hiteles volt maga a történet is, a szereplők játéka is, de a száraz nyers ábrázolásmód és a túl sok emberi kegyetlenkedés miatt a film rettenetesen nyomasztó. Legalább egy hajszálnyi derűt csempészhetett volna a rendező a történet soraiba.