Boonmee bácsi, aki képes visszaemlékezni korábbi életeire

Boonmee bácsi, aki képes visszaemlékezni korábbi életeire

Loong Boonmee raleuk chat

Boonmee bácsi akut veseelégtelenségben szenved. Élete utolsó napjait szerettei körében szeretné eltölteni. Megjelenik korábban elhunyt felesége szelleme, aki hű társként segíti a férfit földi élete lezárásában és fia is felbukkan, szintén nem emberi alakban. Hogy megértse létezésének okát, Boonmee… Több

Forgatókönyvíró: Phra Sripariyattiweti
Ország: Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, Spanyolország, Hollandia, Thaiföld
Premier (HU): 2011.01.13.

2020.09.04 BoBamburg

Nagy reményekkel vágtam bele a filmbe, de óriásit kellet csalódnom. Az eleje jól indít, de a feleslegesen lassú történetmesélés, az unalmas, semmitmondó jelenetek teljesen elrontják az élményt.

2018.07.25 kisssjanka

Vontatott, lehangoló és nyers, nem nézném meg még egyszer a filmet. Nem tetszett benne, hogy nagyon lassan bontakozott ki a cselekmény. Van ugyan mondanivaló, de nem a megfelelő köntösben adják elő.

2014.12.16 Jackob

Mélységesen nyomasztó és lehangoló film. Nem is bírta végignézni. Amellett, hogy lehúzott, félelmetes is volt olykor és rettentően vontatottnak éreztem.

2016.07.06 Scanian

Nagyon szép film, kicsit ijesztő is volt számomra, de elgondolkodtató a téma, melyet boncolgat. Szerintem szükség van az ehhez hasonló alkotásokra is, úgy értem a halállal foglalkozó filmekre is. Hiszen az elmúlás napjaink részét képezi, minden napban ott lapul.

A film összbevétele 183 605 dollár volt (imdb.com).