Ajeossi
csenge

Egy rejtélyes múltú, szófukar zálogház-tulajdonos bosszúhadjáratot indít a szomszéd kislányt elraboló szervkereskedő maffia ellen.

Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2010.08.05.

2021.09.04 elekm90

Ez egy mezei bosszúfilm, viszont kiváló megvalósítással, mondjuk csak a második felére kezd igazán felpörögni, néhány akciójelenet viszont egészen látványos és ötletes. Az elejét én kissé sietősnek és túlzsúfoltnak éreztem, túl sok karaktert dobott b... Több

2019.01.11 hsanya182

Szomorú leszámolós film pozitív kicsengéssel

Nagyon jól felépített film, sok benne a részletesség, életszerű és mellette szomorú film, de mégis pozitív kicsnengéssel jövünk ki belőle. Nem az a tipikus boszúállós, leszámolós film. Tanulságos. Mindenképp érdemes egyszer megnézni. Legjobb koreai filmek között van.

2016.10.18 stomachh

Lassacskán indult be. De aztán egy jó kis pörgős akciós bosszúfilm kerekedett belőle.

2015.06.18 csenge

Őszintén szólva nem számítottam túl sokra ettől a filmtől, de annál kellemesebben csalódtam. Nagyszerű akciófilm, amit a műfaj kedvelőinek csak ajánlani tudok.

2015.09.30 grigoriy1rem

Lassan indul, de amikor belecsapnak a lecsóba az alkotók, abból egy igen jó akciódráma kerekedik ki. Nálam nagyon beütött!

Rabbit Hole
Hol nézheted: SkyShowtime