21 - Las Vegas ostroma

21 - Las Vegas ostroma

Mickey Rosa (Kevin Spacey) egy matematika professzor, aki hétvégeként néhány kiválasztott tehetséges diákjával Las Vegasba jár kaszinókat fosztogatni. Sikerül kidolgozniuk a tökéletes módszert, amivel a lehető legnagyobb nyereményre tehetnek szert. Ekkor tűnik fel az osztályban Ben Campbell (Több

Rendező: Robert Luketic
Forgatókönyvíró: Peter Steinfeld, Allan Loeb, Ben Mezrich
Premier (HU): 2008.05.01.

2024.01.05 Majorkas

Nincsenek szavak

Kevés ilyen csavaros és izgalmas filmet ismerünk, nagyon szuper.

2017.11.20 Deku

Gyakorlatilag ez az a fajta film ami ritka számba megy mert elvarázsolja a nézőjét. Ez egyszerűen fenomenális, az ilyen filmeket nagyon szeretem. Egyszerűen olyan volt mintha én is ott lettem volna a színészekkel.

2022.03.19 Dorkateo

Jó kis heistmozi, csavarral, izgalommal, különleges képességekkel. Kevin Spacey elképesztően jól játszik zsarnoki szerepében... vagy csak önmagát adja? Én nem bíztam a szőke leányzóban, rá tippeltem, hogy átveri a főhőst. És lám, vagy igazam lett, vagy nem. :D

2023.03.25 bkzsani

Nagyon jó és izgalmas film számomra. Hihetetlen, hogy milyen trükkökkel fosztják a kaszinókat. Szórakoztató, némi csavarral a végén. Érdemes megnézni.

Nagyon jól összerakott mozi,szuper sztorival,és hihetetlen izgalmakkal megspékelve.Spacey elemében van,szinte lubickol a filmben.Jó forgatókönyv,jó film.Többször nézős.

A film a "Bringing down the House" című regény alapján készült.Szerző: dulkap

A film megtörtént eseményeken alapszik.Szerző: hp

A Bob Phillips professzor asztalán látható szobrocska a venezuelai szobrász, Maria Gamundi alkotása. Szerző: SódóGA

A legtöbb tanteremben felvett jelenetben a Bostoni Egyetem hallgatóit hallgatóit láthatjuk statiszta szerepben.Szerző: SódóGA

Des
2020