22 Jump Street - A túlkoros osztag

22 Jump Street - A túlkoros osztag

22 Jump Street

Jillian Bell
Jonah Hill

A túlkoros osztag újra bevetésre kész. A kemény Jenko (Channing Tatum), és az eszes, de annál esetlenebb Schmidt (Jonah Hill), akiknek egyszer már sikerült beépülniük egy középiskolai droghálózatba, és leleplezni a rosszfiúkat, új bevetésre készülnek. Ezúttal parancsnokuk (Ice Cube) egy főiskolára… Több

Premier (HU): 2014.08.21. | HBO Max (2023.06.15.)

2022.03.01 uniterra Nézhetetlen

Zsé!

2017.05.05 mamiéstöti2

Az első rész akkora durranás volt, hogy gyorsan kellett csinálni folytatást, ami hozta a megszokott második rész hangulatot. Vicces, izgalmas, de az elődjétől messze elmarad.

Amerikai ronda,fortyogó trutymó.Ízlésficamos,beteges poénok,képsorok,vicctelen viccek,humortalan színészek.Mit kellene még írnom?

2019.05.19 Thibo84

Az első részhez képest sokkal jobb lett. Anno moziban néztem meg és úgy jöttem ki a teremből, hogy fájt már a rekeszizmom annyit röhögtem Tatum és Hill bohóckodásán. Ráadásul pörgősebb és akció dúsabb is volt, mint az egy.

2017.07.25 Deku

Szerintem tökre beteg ez a film ahogy elődje is az. Ott jobban ütött hisz első rész lévén frissebb poénok de itt se lehet panaszra ok. Lehet ám röhögni és vigyorogni.

Világszerte 322,5 millió dollár bevételt generált.Szerző: Bogi87

21 Jump Street – A kopasz osztag folytatása.Szerző: Bogi87

Channing Tatum egy személyben főszereplője és producere a filmnek.Szerző: Bogi87

Magyarországon 39 503 728 Ft-os bevételt produkált.Szerző: Bogi87