Tangerine

Sin-Dee (valódi nevén Kitana Kiki Rodriguez) prostituáltként keresi a napi betevőt. 28 napig tartó elzárása után végre szabadul, s legjobb barátnőjétől, Alexandrától megtudja, hogy strici barátja hűtlen volt hozzá. Elhatározza, hogy utánajár a dolgoknak és kideríti… Több

Premier (HU): 2015.09.12.

2017.06.29 murek

Szeretem a queer témákat, mindig érdekes dolgokat hoznak ki a filmekből.Ez mondjuk a technikai háttérrel,a sztorival egyedülálló a műfajban. És rendkívül jól szórakoztat.

2015.12.29 Zsu99

Érdekes egy film. Engem szórakoztatott. Egyedi, nem sablonos, különleges hangulatú. A színészek karakteresek, erősek. Fantáziadús, érdekes történet, nem unalmas.

2015.12.19 fester

Nagyon érdekes volt figyelni, hogy ilyen technikai háttérrel miként lehet egy teljesen korrekt filmet forgatni. Nos, azt el kell mondanom, hogy a témája kicsit távol áll tőlem, de a kiváló kivitelezés tökéletesen elterelte a figyelmemet.

A film összbevétele 828 874 dollár volt (imdb.com).

(2015. 12. 24.)
Trans Vegas
Ma már nem számít különlegességnek, ha egy filmet mobillal forgatnak, de Sean Baker ezzel most tényleg betalált. A helyszín, a szereplők és az időpont szinte maguk teremtik meg az atmoszférát, amit a cselekmény dinamizmusa és a rendkívül jól összeválogatott zene turbóz fel. A transznemű Sin-Dee és Alexandra nagyszerű párost alkotnak.... Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 12. 24.)
A függetlenfilmes Sean Baker kezdetben csak annyit tudott, hogy szeretne filmet forgatni két emberről, akiknek története a lakásához közeli Donut Time-ban fánkozva indul el – ebből lett egy brutális zenékre dübörgő sztori, amelyben a transznemű Sin-Dee kézre akarja keríteni a muffos csajt, akivel megcsalták. Több

(2015. 09. 21.)
Trangerine
A produkció által adott tartalom tehát csak épp hogy több a semminél, és ezen az sem változtat, hogy a készítők állítólag olyan karaktereket akartak bemutatni, akikkel nap mint nap találkozhatunk az utcán, csak sosem merünk belegondolni a helyzetükbe. Több