Sárkány közeleg

Sárkány közeleg

A Dragon Arrives!

1965 január 22-ét írunk, egy nappal ezelőtt lőtték le az iráni elnököt a parlament előtt, most azonban egy narancssárga Chevrolet Impala száguld keresztül egy temetőn egy elhagyatott hajóroncs felé... (Forgalmazza: Cirko Film)

(ps)

Ali Bagheri
Homayoun Ghanizadeh
Homayoun Ghanizadeh

2016.12.17 FunBoi

Vegyesek az érzéseim a filmmel kapcsolatban. Az egyik oldalról egy merész vállalkozás volt. Teljesen szokatlan, ami sokszor nagyon jó volt, de a másik oldalról a történet nagyon töredezett volt, és néhányszor egyáltalán nem értettem mi is történik a vásznon, vagy éppen ki is az a szereplő, aki ott álldogál

2016.12.16 JollyDzsé

Nekem tetszett. Teljesen új volt, váratlan és szokatlan. Engem egyáltalán nem zavart a narratív stílus. Felüdülés volta sok sablonos sztori után. A rendező nagyot álmodott, de szerintem sikerült neki, amit eltervezett. Az elején nehezen állt össze a történet, de a végére minden a helyére került.

2016.12.15 Pumpu

Nekem nagyon nem jött be. Ez a narratív stílus nagyon zavaró volt. A történetet sokszor nem is lehetett követni, olyan érzésem volt, mintha széttépték volna a szövegkönyvet és próbálnák a darabkákat kirakni, és hát nem mindenhol sikerült. Ez egy tisztelendő próbálkozás volt, de sajnos elbukott.

2016.12.11 Sziszi

erős, ambiciozus fantasy-triller, ami jol el is van jatszva

A film a 2016-os berlini filmfesztivál versenyprogramjában mutatkozott be.Szerző: BéBé

(2017. 01. 10.)
Összességében egy európai ember számára nehezen értelmezhető filmet kapunk. Erényei kétségtelenül vannak, ezért sajnálja a néző, hogy hibái nehezen megbocsáthatóak. 7/10 Több
Az első áldozat
Az ördög Ohióban