3 félnótás

3 Idiots

2019.08.07 bob.007

A film üde homorral, de keményen odamond az indiai társadalomnak. Merész vállalkozás volt, szerintem jól is sikerült. A film alapvetően hosszú, de végig élvezhető. A karakterek jól ki vannak találva, élethűek és természetesnek hatnak a maguk idióta m... Több

2017.07.11 Deku

Ki akartam próbálni valami más nemzetiségű vígjátékot. A némettel próbálkoztam az nagyon gyenge. Itt pedig mondhatni közepes ami már inkább dicséret. Egyszer meglehet nézni.

2016.11.11 e-batta

Közel 500 indiai filmet láttam már, de ez a film nálam benne van a TOP 10-ben! Nemcsak Aamir Khan elképesztő alakítása miatt, aki, dacára annak, hogy a forgatás idején már 44 éves volt, hitelesen alakítja a különc és fura egyetemistát, hanem Sharman ... Több

2018.08.17 erahurka

Tipikus indiai film: kicsit bugyuta, infantilis humora még vállalható is lenne, ám az ehhez tartozó 170 perc már kiveri a biztosítékot. Nagyon kellene ezekből a filmekből egy-egy nyugati vágás, ahol a rengeteg éneklést és tánci-táncit kivágják, plusz... Több

2015.06.08 Dodi

Annak ellenére, hogy nagyon hosszú, végig lekötötte a figyelmemet.Elég jelentős mennyiségű bollywoodi filmet láttam már, de ez minden tekintetben mindent visz nálam. A története abszolút szívmelengető, gyönyörű példa az igaz barátságról.

2015.05.03 Zsceeeka

Aranyos film, mindenképpen egyedi az amerikai tucathoz kepest, bar klisek akadnak böven ebben is, de megiscsak egy vigjatekot latunk, ennyit el lehet nezni. Erdemes megnezni.

2015.09.29 Loborg

Nagyon jó példája annak , hogy az indiaiak is képesek jó filmeket csinálni . Megvannak benne a tipikus vígjátéki elemek , mégis áthatja az indiai hangulat.

2017.01.19 Olivér Rózsa

Nagyon jó film. Nagyon jól bemutatja az oktatási rendszer hibáit, és ráadásul vicces is. Kicsit lehet hosszú de nem unalmas.

2017.01.19 Gábor Rózsa

9,5/10! (Egy 10-15 perccel talán lehetett volna rövidebb, de ez semmiség) Tipikus Közönségfilm kedvelő vagyok, szeretem amikor egy film vállaltan szórakoztatni akar és nem ön-megvalósítani a rendezője valami nehezen érthető üzenettel. Ezzel a szemlé... Több

2016.02.10 norbi0102

2015.07.14 prongs2001

El se tudtam hinni, hogy ilyen jó filmet milyen módon hozhattak össze. Elsőre nem volt kedvem belenézni a cím alapján nem tartogatott az én ízlésemnek sokat. Szerencsére tévedtem. Oda voltam érte.

2015.06.12 fancsi094

Furcsa film, tetszett az alapsztori, de ahhoz képest túl hosszú, hogy nem kötött le igazán. Őszintén szólva nem igazán tudom ajánlani, csak a hardcore fanoknak.

2017.02.19 tilino

A film alapvetően tetszett, bár némely jelenete kissé lassú mederben folyt és sokat kellett várni mire beindult, vagy történt volna valami fordulat. Érdekesek az emberi kapcsolatok és a sorsok összefonódása a filmben.

2015.06.10 veszi.peter

Valahogy véletlen megnéztem ezt a filmet, itt figyelt már egy jó ideje a gépemen, de sose volt rá időm. A minap meglestem, eleinte ugyan fura volt ez a sok énekelgetés, meg ez a színes mázas kinézet, de érdemes megnézni végig, mert rengeteg szép gondolat és mondanivaló van a filmben.