3 nap a halálig

3 nap a halálig

3 Days to Kill
indingo

A kiváló titkosügynök, Ethan Runner (Kevin Costner) halálos betegsége mindeddig gyógyíthatatlannak tűnt. Már épp úgy döntött volna, hogy maga mögött hagyja veszélyes életét, és idejét inkább a családjának szenteli, akikre mindezidáig kissé elhanyagolt, mikor felajánlják neki, hogy egy utolsó… Több

Rendező: McG
Forgatókönyvíró: Adi Hasak, Luc Besson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Szerbia
Premier (HU): 2014.03.13.

2023.08.28 Ergit

Már inkább emberi az ügynök, de még mindig profi.

2017.05.05 mamiéstöti2

Kevin Costner hosszú időre eltűnt, de hozzá méltóan tért vissza ebben a rejtélyes thrillerben. Az elejétől a végéig feszült hangulatú volt. Nagyon tetszett.

2019.05.03 indingo

Aki kedveli Kevin Costnert az lehet hogy elfogult ezzel a filmmel, mert az ő alakítása remek. Ebbe a filmbe sok mindent belezsúfoltak és ezzel csak izgalmassá és érdekessé szerették volna tenni, de ez nem mindig jött össze és sajnos sok mindent előre sejteni lehet.

2017.10.22 Deku

Ritka az olyan film mint ez is, hogy egyszerűséggel minden pillanatban nagyot alakítottak. Nagyszerű volt a film hangulata, érződött, hogy nagyon sok odafigyelést fordítottak erre. A sztori is hatalmas volt. Nem vártam többet ettől a filmtől ez bőven elegendő erre.

2015.07.28 kabel

A 3 nap a halálig megpróbálja ötvözni a legsablonosabb kém-apa-hazatér történetet a Taken sztorijával. Ez valamennyire sikerül is neki, csak felszinesen. Habár volt egy-két érdekes motívum a filmben, az egészen látszik, hogy Kevin Costner nem mai leg... Több

A belgrádi jeleneteket a Hotel Jugoslavia előtt forgatták.Szerző: kázsé

Kevin Costner az egyik jelenetben kivezeti Hailee Steinfeldet egy nightclubból, hasonlóan a Több mint testőr egyik jelenetéhez.Szerző: kázsé

Mikor a diák Ethannel beszélget, cowboyokat emleget. Ez utalás lehet Kevin Costner szerepére a Wyatt Earp című westernben.Szerző: kázsé

Kevin Costner többször is fejjel lefelé veszi fel a telefonját.Szerző: kázsé