30 perc vagy annyi se

30 perc vagy annyi se

30 Minutes or Less
Bazzzsi

Nick pizzafutárként dolgozik, ám egy nap két gengszter az útját állja és elrabolják. Nicken keresztül szeretnének pénzhez jutni, ezért bombát erősítenek rá, és megfenyegetik, hogy csak akkor veszik le róla, ha kirabol nekik egy bankot. Nick Chethez (Aziz Ansari), régi barátjához fordul… Több

Rendező: Ruben Fleischer
Forgatókönyvíró: Michael Diliberti, Matthew Sullivan
Premier: 2011.08.11. | HBO Max (2022.10.21.)

2019.12.30 TomÁcs

Egy őrült rohanás az egész film, ahol apró titkokra derül fény a múltból, amely hatással van a jelenre.

2017.04.17 indingo

Nekem tetszett a története, rövid volt és talán pont ezért pörgős is. Talán az a pici szerelmi szál nem kellett volna.

2017.11.01 Bazzzsi

Egy meglepően jóra sikeredett alacsony költségvetésű film. A története végig pörög, nincs idő az unatkozásra, még a legvégére is tartogat meglepetést. Humoros, könnyed film.

2018.08.02 erahurka

Úgy emlékeztem annyira nem jó, de pár hete újra megnéztem Netflixen, és ez bizony nagyon is szórakoztató film :D Mindenki jól hozza a figurát, Danny McBride is a szokásos tapló idiótát, a történet is vállalható, és még jól is van megcsinálva. Nyilván... Több

2017.05.20 Szilonka

Fura volt ennyire rövid filmet látni, de ami kellett az benne volt. Pörgős volt a történet, ami nekem tetszett is.

A film cselekménye hasonlít egy esethez, ami ténylegesen megtörtént egy Brian Douglass Wells nevű pizzaszállítóval.Szerző: kázsé

A film végén látható egy hirdetés a családi barnítószalonnak. Később egy honlapot is csináltak a szalon tiszteletére.Szerző: kázsé

Nick (Jesse Eisenberg ) azt mondja Kate-nek, nincs regisztrálva a Facebookra. Jesse Eisenberg játszotta a Facebook feltalálóját a 2010-es Social Network c. filmben.Szerző: kázsé

Fred Ward neve kiderül a filmből ("Jerry Mikowiski") a stáblistán mégis "az őrnagy"-ként szerepel.Szerző: kázsé