Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

400 nap

(400 Days)
400 nap

Tartalom

Egy csillagközi utazás szimulációja során négy űrhajóst egy pszichológiai kísérletnek vetnek alá. A 400 napos teszt során az alanyok mentális állapota rohamosan romlik, miután teljesen elzárják őket külvilágtól. Azt követően azonban, hogy elhagyják az űrhajót, rá kell döbbenniük, hogy talán mégsem egy puszta szimulációról volt szó.

(forgalmazza: ADS Service)

2016. 06. 30. 22:00

Lezáratlan a vége, időpocsékolás az egész. Az író rendező Matt Osterman legalább 400 napot érdemelne egy börtönben emiatt a film miatt, vagy inkább egész életére eltiltani a kameráktól.

2016. 10. 26. 10:11

Még ha voltak is hibák a filmben és a vége se volt a legjobb én egyszerűen már magába a témába szerelmes vagyok, úgyhogy nem tudok 4 pontnál kevesebbet adni.

2016. 08. 22. 16:53

Nem rossz film érdekes kérdéseket feszeget az elején, amiről aztán igazából sok mindent nem tudunk meg. A vége, amikor már a felszínen vannak nem tetszett annyira.

Ben Feldman
Ben Feldman
Caity Lotz

A QR-kód a film elején látható tableten Ozzy Osbourne francia wikipedia oldalára vezet.