Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

400 nap

(400 Days)
400 nap

Tartalom

Egy csillagközi utazás szimulációja során négy űrhajóst egy pszichológiai kísérletnek vetnek alá. A 400 napos teszt során az alanyok mentális állapota rohamosan romlik, miután teljesen elzárják őket külvilágtól. Azt követően azonban, hogy elhagyják az űrhajót, rá kell döbbenniük, hogy talán mégsem egy puszta szimulációról volt szó.

(forgalmazza: ADS Service)

2016. 03. 13. 16:12

Az előzetes alapján jobbra számítottam. Az eleje a filmnek még tetszett, persze tudja az ember, hogy majd itt lesz valami. A második fele már több sebből vérzik és sajnos nincs vége, mindenki goldoljon, amit akar.

2016. 04. 11. 19:14

Vegyesek az érzéseim a filmmel kapcsolatban volt ami tetszett és volta, ami kevésbé. Maga az alaptörténet tök jó, de valahogy az egyéb körítés illetve egyéb történések eléggé elmaradnak. Úgy teltek a percek és egyszer csak vége lett.

2016. 06. 13. 12:15

Érdekes történet. Jó,hogy a végére a nézőre hagyták,hogy eldöntse mi a szimuláció és mi a valóság.

Ben Feldman
Ben Feldman
Caity Lotz

A QR-kód a film elején látható tableten Ozzy Osbourne francia wikipedia oldalára vezet.