400 nap

400 Days

2020.06.08 Orsolya Szabó

Nesze semmi, fogd meg jól...

Izgalommal vegyes várakozással ültem neki ennek a filmnek, már jó ideje hangolódom a megnézésére. Most pedig követelem vissza azt a másfél órát az életemből, amit ráfordítottam. Valóban van ennél rosszabb film is, de akkor sem tudok elmenni amellett, hogy az egész cselekménysorozat (már, ami felfedezhető) indokolatlan és semmitmondó. Talán nem fájt volna ennyire az egész, ha a két lehetséges végkimenetel közül az egyiket megkaphatná a néző a végén, hogy ne érezze teljesen értelmetlennek és elvesztegetett időnek a végig ásítozott másfél órát, de így csak szimplán hülyének érezhetjük magunkat, hogy egy ilyen végtelenül egyszerű történetet sem tudunk értelmezni...

2016.03.13 indingo

Az előzetes alapján jobbra számítottam. Az eleje a filmnek még tetszett, persze tudja az ember, hogy majd itt lesz valami. A második fele már több sebből vérzik és sajnos nincs vége, mindenki goldoljon, amit akar.

2017.04.18 HercegPeter

Nekem egy kicsit a Cloverfield Lane 10-re hajazott, de messze nincs olyan jó. Az eleje elég unalmas, alig vártam, hogy történjen valami. Azt hittem, hogy mikor kijutottak, akkor kezdődik a film lényege, de bárcsak inkább bent maradtak volna. Gondolom... Több

2016.04.11 Szilonka

Vegyesek az érzéseim a filmmel kapcsolatban volt ami tetszett és volta, ami kevésbé. Maga az alaptörténet tök jó, de valahogy az egyéb körítés illetve egyéb történések eléggé elmaradnak. Úgy teltek a percek és egyszer csak vége lett.

2017.11.04 Bazzzsi

Én szeretem az olyan filmeket, ahol nem minden a szemünk előtt játszódik, tehát a néző is bele tudja magát élni jelen esetbe a kísérletbe. A végét nagyon elcseszték.

2018.04.20 TomÁcs

Nem lett eléggé amerikai a film. Egy kis turbó jól jött volna neki. Én annyi mindent tudtam volna még rakni bele. Eleve ez a kétség, hogy most a földön vagyunk és ez valójában egy kísérlet tovább is fent lehetett volna tartani.

2018.03.27 hsanya182

Érdekes már az alapsztori, aztán el lehet végül veszni most mi is ez a szimuláció és mi is a valóság. Igaz nem túl erős alkotás, főleg az eleje kicsit lébecolós, aztán a közepefele már van egy két jelenet ami érdekfeszítő lett, aztán a faluba pedig e... Több

2018.11.03 VvV

Egész jó lehetett volna, ha az a volna ne lett volna. Az alapelgondolás remek, de valahol félúton elvesztek a történetben az írók.

2016.06.30 veress75

Lezáratlan a vége, időpocsékolás az egész. Az író rendező Matt Osterman legalább 400 napot érdemelne egy börtönben emiatt a film miatt, vagy inkább egész életére eltiltani a kameráktól.

2017.07.26 Lonka

Nem szeretem az olyan filmeket, ahol lehetne egy jó sztorit összerakni, minden adva is van hozzá csak a forgatókönyv végét megeszik a kutyák. Itt is ezt éreztem, hogy a végét nagyon elszúrták.

2016.06.13 Elkoo

Érdekes történet. Jó,hogy a végére a nézőre hagyták,hogy eldöntse mi a szimuláció és mi a valóság.

2017.12.10 Greeta

Némiképp csalódtam a filmben, mert az előzetes alapján egy jó thrillernek nézett ki. Mást vártam, talán ez a helyes kifejezés rá. A története hagy némi kívánni valót maga után.

2017.02.08 Ancsus

Amennyire tudom, igen alacsony költségvetésből létrehozott filmről van szó és ehhez képest egészen jóra skerült. Nehéz eldönteni, mi a valóság és mi a hallucináció, hol van a határ. Tetszett.

2019.05.12 petraszab

Egyszer meg lehetett nézni, vannak ennél sokkal rosszabb filmek is. Picit elvesztek a történetben a készítők.