Sötétség

Sötétség

The Darkness

Egy család hazatér a Grand Canyonnál töltött vakáció után, azonban nyomukban természetfeletti erők járnak.

(hp)

Rendező: Greg Mclean
Premier: 2016.05.13.

2018.06.05 HercegPeter

Kevin Bacon rosszfiúként sokkal hitelesebb. Ez a film se nem félelmetes, se nem izgalmas. Teljesen átlagos, vagy inkább még annál is egy szinttel rosszabb. Lehetett volna eredeti, de igazából ugyanaz a története mint az összes többinek, csak most más körítést adtak hozzá.

2016.12.14 SuperBoi

sajnos ez egy elég vacak film, Jennifer Morrison szépsége és Kevin Bacon javítanak csak rajta valamicskét, bár már Kevin fiú is eléggé öregszik

Értékelés: 6.5/10
(2018. 03. 03.)
The Darkness
Egyszeri nézésre kiváló, és bár közelről sem tartozik a legemlékezetesebb alkotások közé, mindenképpen üde színfoltnak mondható a 2016-os horrorfilmek palettáján.
Értékelés: 6,5/10 Több

(2018. 12. 06.)
The Darkness (2016)
"De rég volt már, hogy Paul Reiser és Kevin Bacon egy filmben nyomta: Étkezde. Nem volt rossz őket újra együtt látni.
Jennifer Morrison-ba még akkor beleszerettem, amikor a Dr. House sorozatban alakította Cameron-t. Bacon-nel neki is van közös múltja: Hetedik érzék. Ott mondjuk Jenny csak egy áldozatot alakított." Több