80 nap alatt a Föld körül

Író: Jules Verne
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Írország
Premier (HU): 2004.12.23.

2023.08.26 Ergit

Lehet, hogy nem adja vissza a regény egyes elemét, de számomra igazán kalandos, néha képtelenséget felvonultató (ez kicsit Vernére hajaz), szerethető film!

2015.10.05 rbernadett

Nem értem miért húzták le ezt a filmet annyira, szerintem nagyon szórakoztató feldolgozása a történetnek. Kimondottan szombat vagy vasárnap délutáni kikapcsolódás.

2019.11.19 Timon

Egymagában igazából fantasztikus látványtervezés,rendezés a film,nem beszélve a színészi munkáról.A hangulat megidézése is viszonylag jól helytállt. 10/9

2019.07.25 Ms. Akárki

Kellemes kikapcsolódás. Látványos és izgalmas kalandfilm és nagyon tetszett hogy ilyen szép tájakat vontak bele a filmbe. A színészgárda és az akciójelenetek is nagyon látványosra sikerültek. Érdemes megnézni mindenképpen.

2016.07.26 VFTS

Szerintem nézhető a film, bár vannak benne túl erőltetett részek. Jackie Chan verekedős jelenetei sem ebbe a filmbe valók tovább a bolondos feltaláló sem a legjobb megnyilvánulása a rendezői szabadságnak.

A filmet Németországban, Thaiföldön, Kínában és az Egyesült Államokban forgatták. Szerző: dulkap

Will Forte mozifilmes bemutatkozása. Szerző: dulkap

Johnny Knoxville is benne lett volna a filmben, mint san francisco-i csavargó, de időpont egyeztetési problémák miatt visszamondta azt. Szerző: dulkap

Arnold Schwarzenegger kormányzóvá választása előtti utolsó filmje. Szerző: rbernadett