80 nap alatt a föld körül

80 nap alatt a föld körül

Around the World in 80 Days
Videók

Phileas Fogg, az angol arisztokrácia díszpéldánya, fogadást köt kártyapartnereivel, hogy 80 nap alatt megkerüli a Földet. Még aznap éjszaka útnak indul inasával, a francia Jean Passepartout-val. A véletlenek különleges egybeesése folytán előző nap valaki kirabolta a Nemzeti Bankot, ezért a gyanú a sebtében távozó Phileas Foggra terelődik. A bank magándetektívet küld a nyomába, Fix személyében. A világkörüli út - ezernyi kalandjával - szárazföldön, vízen, levegőben - elkezdődik.

Rendező: Buzz Kulik

Julia Nickson
Eric Idle
Julia Nickson

2016.08.16 cosmik

Hát, igen kicsit furcsa volt látni Pierce Brosnant ebben a szerepben, de meg kell hagyni nagyon jól állt neki. Csakis ajánlani tudom ezt a sorozatot kicsiknek és nagyoknak egyaránt, mert rettenetesen lebilincselő és izgalmas.

2015.08.02 feri1

Én viszonylag eléggé későn láttam ezt a filmet, de szerintem ez a legjobb feldolgozása a történetnek. Nem csupán a parádés szereposztás és alakítások miatt, hanem mert egyszerűen hihetetlenül kidolgozott és izgalmas lett a sorozat.

(2017. 08. 21.)
Felhőtlen kikapcsolódást kapunk ettől a nem mostanában készült sorozattól, amelytől nem idegen a társadalomkritikai él sem, de csak annyira, hogy ne feküdje meg túlságosan a néző gyomrát. 8/10 Több