9 hónap letöltendő

9 hónap letöltendő

9 Mois Ferme

A szigorú, konzervatív bírónő, a legfelsőbb bíróság tagja egy nap váratlan felfedezést tesz: gyermeket vár. A dolgot még meglepőbbé teszi, hogy az apa nem más, mint Bob, aki nem csak erőszakos bűncselekményekkel vádolt elítélt, hanem valaki, akivel a bírónő, Ariane tudomása szerint… Több

Rendező: Albert Dupontel
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2014.04.03.

2022.01.22 win7ston

Fekete komédia, melyben egy frigid bírónő és egy együgyű bűnöző sorsa összefonódik... Többször is nézhető, fordulatos, "igazi francia" vígjáték. Kedvencem!

2015.04.11 Toncsi

Nagyon aranyos film, igazi szívmelengető fajta, szerethető szereplőkkel. Nagyon más, mint az amerikai vígjátékok, nekem ez is tetszik benne a legjobban.

2018.02.01 Berto49

Meglepően jó francia vígjáték, nem az a szokványos amcsi limonádé. Ötletes cselekmény, vicces poénok, kell-e még más egy nevettetésre szánt filmhez? Ja igen, a szereplők (bár számomra ismeretlenek voltak) remekül játszottak. Az újabb, általam látott ... Több

2016.05.23 DarkLion

A poénok azért nem mindig átütőek, és néha van az egésznek egy furcsa bugyutasága, amit nem vártam volna a filmtől, azt hittem, az ilyeneket azért jobban hozzáértő emberek csinálják. Nagy átlagban nem nézhetetlen, de akkor sem 5 pontos.

A finálét végig improvizálták.Szerző: kázsé

Jean Dujardin, Terry Gilliam, , Gaspar Noé és Jan Kounan is felbukkan a filmben.Szerző: kázsé

Albert Dupontel eredetileg azt tervezte, hogy ez lesz az első angol nyelvű filmje Emma Tomphsonnal a főszerepben.Szerző: kázsé

A film részben Raymond Depardon "A 10. bírósági meghallgatás" című dokumentumfilmjén alapul.Szerző: kázsé