A bakancslista

A bakancslista

The Bucket List
Morgan Freeman
Jack Nicholson

Carter Chambers egész élete során jegyezgette azokat a dolgokat, melyeket meg akart tenni, a milliárdos Edward Cole-t azonban csak a pénz foglalkozotatta, és az, hogyan tudna még nagyobb vagyonra szert tenni. A két férfit a sors egymáshoz sodorja egy kórteremben, és felisermik, eljött az idő, hogy… Több

Rendező: Rob Reiner
Író: Justin Zackham
Premier (HU): 2008.03.27.

2024.02.24 Bogi

Bizonyos időközönként érdemes elővenni, és újra megnézni.

Két színészóriás játszik, szinte lubickol a szerepben, bár nekem ez a forgatókönyv valahogy túl amerikai és túlságosan kiszámítható, plusz kissé lapos. Nem rossz, és leköti a nézőt, de pluszt nem ad.

2022.10.18 JRD

Két leg egy filmben! 3,5*

Mégsem éreztem ennél a filmnél azt a HŰHA-érzést. Kedvenc filmjeim egyike, szigorúan a két leg miatt, de a történet sablonos és egysíkú. Van némi üzenete, de ennyi erővel lehetne üzenete egy tál csirkepaprikásnak is. De ettől még érdemes megnézni. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2019.06.02 HE7EDIK

A film mondanivalója az, hogy éljük az életet, amennyire tehetjük, mert sosem lehet tudni, melyik nap az utolsó. A két legendának ez jutalomjáték volt, jó volt őket látni együtt. Sok szép jelenet van benne, nekem a végső tetszett a legjobban, mikor a... Több

2017.07.11 Deku

Szerintem nagyon oda tették magukat ezzel a filmmel. Már attól szerethető, hogy ilyen nagy kedvenc színészeket válogattak össze. Ámbár a történet is nagyon tetszett, nem volt agyon tekerve és ez az egyszerűség jót tett neki.

A filmben Morgan Freeman valóban saját gyermeke, Alfonso Freeman játssza.Szerző: hp

Jack Nicholson valóban leborotválta a fejét a film kedvéért, míg Morgan Freeman a kopaszságát a maszkmesterek leleményességének köszönheti. Szerző: hp

Edward szerepét Clint Eastwoodnak is felajánlották.Szerző: hp

Carter gépész, ez volt a valódi foglalkozása Morgan Freemannek is, amikor az Egyesült Államok légierőjénél dolgozott. Szerző: hp