A békés harcos útja

Tim DeKay
Ashton Holmes
Paul Wesley
Scott Mechlowicz

Egy véletlen találkozás egy idegennel örökre mgeváltoztatja egy fiatal tornász életét.

(qwer)

Rendező: Victor Salva
Író: Dan Millman
Forgatókönyvíró: Kevin Bernhardt
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2007.05.22.

2021.04.24 moviemafia

Sablonmentes motiváció

Számomra egy nagyon motiváló és inspiráló üzenetet sikerült átadnia a Békés harcos útjának. A film forgatókönyvével, valamint a színészi játékkal kapcsolatban vannak kivetnivalóim, de úgy gondolom, hogy még ezen hiányosságok mellett is egy teljesen korrekt, inspiráló drámáról beszélhetünk. A történet a látszattal ellentétben kicsit sem sablonos, nagyon le tudja kötni az ember figyelmét. Mindenkinek ajánlom, aki kicsit is kedveli a filozófiát, vagy éppen csak egy kis motivációra van szüksége.

Nyálas és csöpögős, természetesen trutyivúd elalélt tőle, na hát én nem. Nick Nolte próbálta menteni a menthetőt, de sajna neki sem ment igazán. Lapos, sekélyes, siralmas.

2015.08.31 rbernadett

Sajnos nem volt olyan jó, mint amilyenre számítottam. Nick Nolte óriási alakítását sem véltem felfedezni ebben a filmben. Kevés.

2018.03.26 hsanya182

Spirituális családi tinifilm, egy fiatal tornászról. Filozofikus, bölcselkedő tanításokra tanítja egy ismeretlen alak, akihez kötődni kezd, majd megtapasztalja a tanításait: "Az élet misztérium, ne pazarold arra az idődet hogy megértsd... Őrizd meg a... Több

2015.02.22 The queen

Nagyon jó kis motivációs film. Én csak ajánlani tudom. Remek történet, kár hogy kevesen ismerik nálunk, pedig egy próbát mindenképp megér.

A film összbevétele 222 340 dollár volt (imdb.com).

A rendező, Victor Salva akkor találkozott először a történettel, amikor gyermekmolesztálásért börtönben ült. Később úgy nyilatkozott róla: "a történet, ami megváltoztatta az életemet". Szerző: rbernadett

A balesetben minden autó üvege épen marad, holott Dan (Scott Mechlowicz) üvegszilánkok zuhatagában ér földet. Szerző: rbernadett

Tuti gimi
2003