A család kicsi kincse

Little Miss Sunshine
quentin

Greg Kinnear
Abigail Breslin

Olive családjában minden nap egy nagy kaland. A kislány apja, Richard a Föld legszerencsétlenebb karriertanácsadója. Az irodalomtanár Frank nagybácsi egy viszonzatlan szerelem miatt öngyilkossági kísérletet követett el. Dwayne, Olive bátyja hallgatási fogadalmat tett, hogy bizonyítsa… Több

Premier (HU): 2007.02.22. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.12.03 Ildikó Bacskai

A család kicsi kincse (2006)

Viszonylag bonyolult alaptörténet, amelyben vannak olyan fordulatok amelyek nekem „túl meglepőek”, kicsit túlzóak. Az alapötlet szépen keretezi az összetartozást, hülye kis kliséinket azokkal, akiket a legjobban szeretünk. Sok nagyon emberi motívum jelenik meg, amelyek szívmelengetőek tudnak lenni. A szereposztások is meglepőek, de nem mondanám rossznak, de kiemelkedőnek sem. Összességében egy aranyos film, ami egy megtekintésre elég.

2017.07.26 Deku

Ezt szeretem igazán. Steve Carell tök jót tett ennek a filmnek mert egyáltalán semmi jót nem vártam tőle és mikor elkezdtem nézni szép lassan azt éreztem, hogy hiba lett volna kihagyni.

2021.03.06 jakedave

A családi vígjáték, ami sokkal több, mint aminek látszik

Ritka, amikor egy elsőre családi komédiának tűnő film sokkal több, mint aminek látszik, de A család kicsi kincse bőven ebbe a kategóriába sorolható. Ennek a roppant szellemes filmnek a központjában egy eléggé elbaltázott család áll. Álljon itt róluk ... Teljes kritika

2015.07.31 rbernadett

Nagyon aranyos film, szeretem az ilyen stílusú filmeket. Annyira nem éreztem kimagaslónak és egyedinek, de egynek mindenképp jó.

2018.12.26 dailyfilmsan

Nekem ez egy erős átlagos film. Aranyos de ennyi. Nem alkot semmi maradandót. Kedves ahogy a család tagjai mennyire közömbösek egymással mégis mennyire üösszetartóak lesznek a végén. De a szereplők nem nagyon tudták elhitetni családságukat. Lehetett volna ez jobb is egy kiccsivel több humorral.

A Fox Searchlight 10 millió dollárt költött a forgalmazási jogokra, ami az egyik legnagyobb összeg, amit erre a célra bárki is fizetett.Szerző: dailyfilmsan

Abigail Breslint a filmben nyújtott alakításáért jelölték az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Abigail Breslin háromévesen állt először a kamerák előtt, amikor egy tévészpotban villantotta meg bűbájos mosolyát. A család kicsi kincsében nyújtott alakításáért Oscar-díjra jelölték.Szerző: SódóGA

Abigail Breslin számára olyan ruhákat készítettek, melyekben duci kislány látszatát kelti.Szerző: SódóGA

(2015. 06. 08.)
Alan Arkin és Michael Arndt pedig nem véletlenül kapták meg a legjobbaknak járó aranyszobrocskát, hiszen az A család kicsi kincse egyáltalán nem egy könnyen felejthető alkotás. Több