A dilemma

A dilemma

The Dilemma

Ronny, a megrögzött agglegény, és Nick, a boldog házasember főiskola óta tűzön-vízen át kitartottak egymás mellett. Most társak egy autótervező cégnél, és egy álomprojecten dolgoznak, ami befuttatná a cégüket. Ronny barátnőjével, Beth-szel és Nick feleségével, Genevával az oldalukon egyszerűen verhetetlenek. Ám Ronny világa a feje tetejére áll, amikor véletlenül meglátja Genevát egy másik férfival, és a fejébe veszi, hogy kideríti, hányadán állnak a dolgok. Magánnyomozása komikus káoszba torkollik, és megtudja, hogy Nicknek is megvannak a maga kis titkai. Az óra ketyeg, a feszültség nő, ahogy közeledik karrierjük legfontosabb prezentációja, és Ronnynak mérlegelnie kell, hogy mi történik, ha feltárja az igazságot a barátjának.

Rendező: Ron Howard
Író: Allan Loeb
Premier (HU): 2011.01.27.

2015.10.20 Pillcsi

Amikor először néztem tetszett, de már akkor is idegesített pár dolog. Amikor vége lett nem tudtam hova tenni, és rájöttem, hogy egy rossz film.Tiszta unalmas.

2015.05.12 Balu

Érdekes, és összegezve jó film. Én egy könnyed vígjátéknak gondoltam, de ez dráma.Történet a bizalomról, az őszinteségről és a barátságról.Kedvetlenül álltam a filmhez de kellemesen csalódtam.

Eredetileg Jennifer Garnert szerződtették arra a szerepre, amit végül Jennifer Connelly kapott. Szerző: rbernadett