Egy kutya négy élete

A Dog's Purpose

2023.04.07 Informer2

Bravó.

Egy szívmelengető és megható történetet mesél el, amely garantáltan megérinti a nézők szívét. A film egy kutyáról szól, aki az élete során négy különböző gazdához kerül, és minden gazda mellett más és más dolgot tanul. A történet felépítése nagyon ügyesen van megoldva, és az egyes szálak összefűzése nagyon jól működik. A karakterek kidolgozottsága is nagyon jó, és a szereplők közötti kapcsolatok nagyon hitelesek. A látványvilág és a zene is nagyon szépen passzol a történethez, és az érzelmeket igazán jól át tudják adni a nézőknek. Az egyes jeleneteknél a kamera is ügyesen használva van, hogy még jobban fokozza a hatást. Összességében az "Egy kutya négy élete" egy nagyon szép és megható film, amely igazán méltó az állatok és az ember közötti szoros kapcsolatra. A film garantáltan eléri a célját, és mindenkit meghatározó élménnyel ajándékoz meg.

2017.02.03 Orosz István

Nekem nagyon tetszett,nagyon megható jelenetek voltak benne. Férfi szemmel énis megkönnyeztem. A történet egy részét minden gazdi átéli. Humor és dráma nagyszerű keveredése.Ez a film nem kidobott pénz! :)

2020.03.26 Shelby07

Cselekményleírást tartalmazhat!!

Szívszorító kutyás történet. Nagyon köszönöm akinek ez kipattant a fejéből, mert csodálatos film. Persze van benne némi fantasy ( mert nem hiszek a reinkarnációban ), de ettől még szebb az egész, mert biztos vagyok benne, hogyha a kutyák tehetnék, a haláluk után másik testben visszajönnének a gazdájukhoz, hogy újra velük lehessenek. Bevallom majdnem végigbőgtem a filmet, és csak egyszer tudtam megnézni, mert ha megnézném még egyszer azt is végig bőgném. Nagy szívfájdalmam volt, mert amikor megnéztem akkor nagyon beteg volt a kutyusom és azóta itt is hagyott engem. Ezért egy nagyon fájdalmas film a számomra. Azonban ajánlom mindenkinek, mert nagyon szép történet és szívbemarkoló. Ráadásul van már második része is, így ha valaki most nézi meg, már nézheti is a következő részt.

2017.01.29 ArpiHajdu és Réci

Igazi feel-good mozi

Szerencsére csak utólag értesültem a film körüli botrányról, ha ezt előtte tudom, lehet, hogy más szemmel nézem a filmet, ám én még mindig szeretném hinni, hogy az állatkínzásos sztori nem igaz. Ennek ellenére azt kell mondanom, hogy ez egy gyönyörű ... Teljes kritika

2017.12.08 Deku

Nem ez lett álmaim netovábbja az egyszer már biztos. Azt hiszem engem ez a film kevésbé érintett meg mint a többséget de sajnos nálam nem hozta el a várt hatást és untatott. Ilyen is kellhet és biztos van olyan aki vevő is eme alkotásra de az nem én voltam sajnos.

2018.08.02 HercegPeter

Kedves, szerethető film. Érzékenyebb lelkű egyéneknek a megtekintése csak 100-as zsepi jelenlétében ajánlott. A történet alapján nekem a Fekete szépség című film jutott eszembe. Ott is egy jólelkű állat szemével ismerhetjük meg annak hol vidámabb, ho... Több

2017.04.25 Berto49

Vártam ezt a filmet, de csalódtam. A kutyák ugyan nagyon szépek és aranyosak voltak, de sablon sablon hátán. Néha a monitoron keresztül kicsordult a nyál, könnyen összetéveszthető volt valamely sokadik Beethoven folytatással. Hallströmnek sokkal jobb... Több

2017.10.31 dailyfilmsan

Annyira édes kis film hogy belehalok és nem sírós!!! kutyusos filmnél ez plusz pontot ér ;)

2018.03.26 szaka123

Aranyos családi vígjáték, minden korosztály találhat benne magának valót. Néhol vicces, néhol szomorú, de mindig érdekes. A sztori jól kitalált, van benne újdonság. Érdemes megnézni.

2017.07.17 Szilonka

Meglepően jó volt a film, persze voltak benne logikai ellentétek. Tudta a kutya, hogy a kecske az kecske, de a szamarat nem.........mindegy. A fő szál jól meg volt csinálva, a rendőr kutyás nem annyira.

2017.09.18 MP170506

Nagyon szeretem a kutyákat, így elfogult vagyok minden kutyás filmmel. Nekem nagyon tetszett a film, megható, drámai, tanulságos és mégis humoros alkotás.

2019.07.18 Ms. Akárki

Tökéletes randifilm kutyás emberkéknek. Rendkívül megható volt az egész film, ahogy a kutya, az ember legjobb barátja, ennyi életen keresztül csak egy gazdáéért élt és "futott". Egyedi hangulata volt a filmnek a sok elbúcsúzás miatt, ahogy más-más életekben ébred a kutya.

2019.04.29 Norbert93

Igen kevés olyan film van, ami könnyeket csal a szemembe, s ez pontosan ezen filmek közé tartozik. Négy különböző, de mégis szinte egyforma élet, ahol végül a sors visszavezeti ezt a kedves lelket ugyanoda, mint ahonnan elindult. Nagyon kedves, egyszerű, de mégis igényes és megható történet, nem csak kutyabarátoknak.

2017.10.23 Bazzzsi

Egy korrekt film volt sose gondoltam volna, hogy Dennis Quaidet még látom egy értelmes mozifilmben. Igazi családi film, kerek a története, bár egy picit az érzelmeinkre próbál hatni.