A fantasztikus Burt Wonderstone

A fantasztikus Burt Wonderstone

The Incredible Burt Wonderstone
Hektor6

Burt Wonderstone, akit egykor Las Vegas legjobb bűvészeként ünnepeltek, Anton Lovecrafttal osztozott a reflektorfényen. Sajnos az intenzív versengésük a kapcsolatuk megromlásához vezetett. Folyamatos viszályuk során felbukkan egy Steve Gray nevű utcai bűvész, aki lenyűgözi a közönséget,… Több

Rendező: Don Scardino
Premier (HU): 2013.06.26.

2020.06.24 sptt

Bűvészek

Egyszer nézhető, közepesnél kicsit jobb vígjáték, egészen emészthető történettel, jó színészekkel. Nem kell sokkal többet várni egy ilyen szereposztás esetén :)

2018.12.24 indingo

A túlszolizott Steve Carell és az ombre hajú Jim Carrey. A története nem varázsolt el, helyenként gyomorforgató volt.

2019.03.13 dailyfilmsan

Egyáltalán nem volt varázslatos a film. Unalmas volt és kiábrándító. Egy darabig reménykedtem, hogy lesz valami jó benne, de azt is csúfosan lelőtte a film túl hamar. Nem sikerült jól ez a film, nem igazán ajánlom.

2019.11.09 HE7EDIK

Kis kitekintés az illúzionisták világába, ahol mindig jobbat, mindig nagyobbat kell produkálni a közönség szórakoztatása érdekében. Jim Carrey pedig nagyon jól hozta a gátlástalan fakír szerepét. Nem váltja meg a világot, de egyszeri kikapcsolódásra tökéletesen alkalmas!

2019.01.05 Bazzzsi

Jim Carrey fakír szerepben elég felkavaró volt. A története feledhető, nem túl maradandó.

David Copperfield, aki a trükkök végrehajtásában segédkezett, felbukkan egy rövid jelenet erejéig a filmben, saját magát alakítva.Szerző: Bogi87

A sztori és a forgatókönyv írója Jonathan M. Goldstein-John Francis Daley-páros, akik a filmben is felbukkannak. Goldstein segédként, Daley pedig a mentősök egyike.Szerző: Bogi87

A vélemények igen megoszlanak a filmről. Wilde, Carrey és Arkin teljesítményét ugyan mindenki kiemelte, de a cselekményt szétesőnek, kitalálhatónak találták.Szerző: Bogi87

A film ráfizetéses volt, hiszen 30 millió dollárból készült, de csak 22,5 milliót tudott visszahozni.Szerző: Bogi87