The Expendables 2
Sylvester Stallone
Dolph Lundgren

A feláldozhatók egy újabb személyes ügy miatt ismét összeálltak. Barney és zsoldosai a könnyű pénz reményében belevágnak egy küldetésben, de amikor egyiküket brutálisan meggyilkolják, a csapat bosszút esküszik. A megállíthatatlan bandának azonban nem lesz könnyű dolga, ráadásul a misszió nem várt… Több

Rendező: Simon West
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2012.08.30.

2024.03.05 SzimikeésBéci

Az első részhez hasonlóan azt kell mondjuk, hogy nem lett rossz film, de nekünk itt is hiányzott valami plusz ebből az alkotásból is. Egy unalmasabb napon lazán nézhető.

2021.07.28 Laca//Ho/rr/oR//

Öregek újra akcióban

Az öregek újra akcióba lendültek, bár nem gondolnám, hogy felül tudtak kerekedni az 1. részen mind akcióban, izgalomban vagy muszkliban. De így is megtartotta azt az elvárt szintet, amit képviselt Simon West és Sylvester Stallone alapötlete és elképzelt világa. Mellékszereplőknek tökéletes volt Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis és Jean-Claude Van Damme, valamint szép húzás volt újra a képernyőre csábítani, és pár perc erejéig látni Chuck Norrist, ezek mind megdobták a filmet, ha már csak a stáblistát olvassuk. Sok újat nem mutatott, a jó öreg, bevált receptből dolgoztak, de a pozitívum ebben, hogy a mai napig tartja magát az a bizonyos recept. Amire gondolok itt, hogy kevés szöveg, de annál több golyó és izommutogatás a fűszerezése a filmnek. Szerintem jól sikerült, egy ízig-vérig akciófilm a régi nagyokkal.

Kiszabadult az öregek otthona,és jó nagy csim-bummot csinált.Nagyon kis pörgős akciófilm,és élvezetes minden perce,nem hiányoznak a jól időzített poénok sem. Stallone mindíg tudja mit csinál.

2015.04.18 Yosihiro

Remek lett a folytatás is. És asztárok hozták a formájukat. Mindenképp ez a rész is jól sierült és csak azt tudommondani, hogy jó volt a szerepválasztás. A film látványos és némi igalmat is tud hozzni. kis érzelem is megjelenik de összeéségen az akci... Több

2017.04.06 GedyPapa

Chuck Norrissal még jobban működött a film, mint az első rész, így szerencsére még nem vált kínossá. Izgalom, akció és idősödő sztárok, akik még mindig oda tudnak csapni, hogyha arra van szükség.

Egy szerepet felajánlottak Jackie Channek és Donnie Yennek is, de egyikük sem vállalta el, ezért kihúzták a karaktert a forgatókönyvből.Szerző: stevepisti

Chuck Norris karakterét az orosz szinkronban nem Bookernek hívják, hanem az eredeti nevére, Chuck Norrisra fordították. Szerző: stevepisti

A filmben látni egy tollat Sylvester Stallone kezében. Ezt ő maga tervezte A feláldozhatók motívumaiból.Szerző: stevepisti

Schwarzenegger a film végén azt mondja Bruce Willisnek, hogy Drágán add az életed.Szerző: mamiéstöti2

Arnold Schwarzenegger elmondja legendás mondatát a Terminátorból: Visszatérek.Szerző: mamiéstöti2