Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Totál gáz

(À fond)
Totál gáz

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Az öt tagú Cox család, plusz a nagypapi nyaralni készül. Szeretnék elkerülni a csúcsforgalmat, ezért hajnalban indulnak útnak az újonnan vásárolt családi egyterűvel. Tom (José Garcia - Szemfényvesztők, A csodacsapat) a családfő, gondosan beállítja a tempomatot 130 km/ órára, és kezdetét veszi az utazás. Julia (Caroline Vigneaux), az anya, többször szóváltásba keverdik apósával, és egy letérőnél követeli, hogy forduljanak vissza. Tom lassítani próbál, de az autó semmiféle beavatkozásra nem válaszol. Az elektronika teljesen felmondja a szolgálatot, és ráadásul a 130 km/órás sebesség szép lassan el kezd emelkedni, és meg sem áll egészen 160 km/óráig. A kocsit a benneülők képtelenek rábírni a lassításra... A hat utas hisztérikus hangulatban keresi a megoldást, és a pánikot csak fokozza, hogy elöttük alig 200 km-re egy óriási dugó alakult ki. (Cinetel)

2017. 04. 21. 11:24

Ez a fajta vígjáték nekem sosem jött be, a család vakáción és rengeteg gubanc-séma ma már annyira unalmassá és kiüresedetté vált, hogy nem is értem, kinek jut eszébe ma még ilyeneket készíteni. Rettenetesen kiszámítható volt az egész film. Egyszer ugyan meg lehet nézni, de felesleges, nem fog tartalmas szórakozást nyújtani.

2017. 03. 02. 21:24

A film első háromnegyed órája még eltelt, és komolyan voltak poénok, amin tudtam nevetni, de aztán már csak szenvedés volt az egész. A karakterek nekem kissé idétlenek és idegesítőek voltak. A film sokkalta inkább hasonlít egy régi, rosszabb börleszkre.

Josephine Callies
Jérôme Commandeur
Stylane Lecaille
Nicolas Benamou
José Garcia

A légi jelenetekhez az alkotók kénytelenek voltak beszerezni egy francia helikoptert.

Az alkotóknak hosszas tárgyalás után sikerült megegyezniük a macedón hatóságokkal, hogy tíz hétig forgathassanak az autópályán.

Julia szerepét eredetileg Valérie Bonneton alakította volna, azonban miután a forgatást áttették Macedóniába, már nem tudta vállalni a szereplést. A helyét egy kevésbé ismert színésznő, Caroline Vigneaux vette át.