A galaxis őrzői vol. 2.

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Movieaddicts.hu
2017/05/03

Mindenkit arra bíztatok, hogy nézze meg az sfejek legújabb kalandját, még akkor is, ha a vol. 1. nem is nyerte el a tetszését, mert A galaxis őrzői vol. 2. minden téren jobb lett, mint az első rész. Több

Hessteg.com
2017/05/05

Mi jut eszedbe ha azt mondom Marvel vagy DC? Mi az alapvető különbség? Mint ahogy azt már egy korábbi cikkben tárgyaltuk a két cég és képregény nagyiparos egy szárból pattant ki és érezhető párhuzamokkal operál (Bosszúállók – Igazság Ligája). Ez soha sem volt titok. Több

Vox.hu
2017/05/05

A galaxis őrzői vol. 2
Ha azt mondanám, csalódást keltő A galaxis őrzői vol. 2, nem lenne igaz: 136 percre pompás szórakozás, – habár a kisgyerekes olvasóknak üzenném, az első részhez képest a pikáns poénok számát megduplázták – nem fogja a sorozatot elsüllyeszteni, de érdemben nem ad többet az első részben látottakhoz a narratíva továbbfűzésénél. Több

Smoking Barrels
2017/05/07

Jó a csapat, sikerült szinten tartani a franchise-t, a jól muzsikáló Marvel-gyárban az Őrzők jövője is biztosított, vagyis fog még nekünk szövegelni Mordály és Űrlord, Gamora előbb-utóbb csak megtanul romantikázni, Groot kamaszkora sem lesz sima menet, Drax nélkül nem lenne teljes a kozmikus család, amely új tagokkal bővült. Várnak ránk az űrcsaták, a galaktikus kalandok, hajrá mi, mert mi vagyunk (Baby) Groot! Több

Artsomnia
2017/05/08

Összességében a Galaxis őrzői vol. 2, azon ritka esetek közé tartozik, amikor egy folytatás jobb, mint az első rész. Több

Filmertek.blog.hu
2017/05/09

Most nem vigyorgunk akkorát, mint három éve
Közel sem hibátlan, az első résznél valamivel gyengébb és unalmasabb lett az Őrzők második etapja, de még mindig veszett szórakoztató és vicces. Főleg mert felvállaltan lüke, szentimentális és néhol túl cuki. Ez a szint náluk viszont már a minimum. Az igazán örvendetes lenne, ha hagynák kint az űrben őket. Szerintem ott tud igazán működni a csízió. Több

Supernatural Movies
2017/05/14

A galaxis őrzői vol 2.
A második részre valami olyasmi történt, mint annak idején Tim Burton Batman visszatérjénél, ahol a rendező már nagyobb alkotói szabadságot kapott. Több

Cornandsoda.com
2017/06/01

Értékelés: 7.8/10
Galaxis Őrzői 2
Sajnos, ezt a filmet legjobb esetben is csak úgy tudom értékelni, hogy közben kicsi Grootra gondolok. Ő volt az egyetlen pozitív szórakoztató eleme a filmnek, ezért mondhatom azt, hogy sikerült közepesen szórakoznom rajta. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!