A gyűjtő

A gyűjtő

Kiss the Girls

Alex Cross, a washingtoni zsaru és törvényszéki pszichológus megtudja, hogy unokahúga, aki Észak-Karolinában készül egyetemre, eltűnt. Cross elindul, hogy az ügy végére járjon. A rendőrség azt hiszi, hogy a lány eltűnésének köze van egy ismeretlenhez, aki fiatal lányokat rabol el és gyilkol meg.… Több

Forgatókönyvíró: David Klass
Premier (HU): 1998.01.08.

2024.04.01 Tomipapi

Annyira nem nyűgözött le a film. Valahogy olyan darabosra sikeredett. Nem éreztem az átmeneteket a jelenetek között. De ettől még nézhető volt.

Morgan Freeman egy igazi úriember

Mielőtt írnék néhány keresetlen szót a moziról, annyit elmondok előre, ha rászánjuk magunkat a film megtekintésére, mindenképpen eredeti hanggal és felirattal nézzük meg. James Patterson még 1993-ban találta ki a szuperzsarut, Alex Croost, és vetette... Teljes kritika

2018.12.08 harnas1207

Annó egy izgalmas és feszült krimi volt. Nem sokat veszített az értékéből az elmúlt 20 évben, ma is ugyanúgy élvezhető. Bár szerintem megbírt volna pár csavart a film.

2021.01.16 elekm90

Először is semmiképpen ne nézzétek szinkronnal, mert az okosok lelövik a film csavarját! Egyébként egy egész jó kis thriller, Morgan Freeman is rendben van, mondjuk azért nem egy Hetedik szintű alakítást tett le az asztalra.

2015.07.24 Bekmeli

Nagyon jól összerakott, rendkívül izgalmas, cselekményes film. Összetett, igényes, agyalós, színvonalas, nem egyszerű darab. Aki nem látta, mindenképp ajánlom, nem fog csalódni!

Denzel Washingtont kérték fel a szerepre, de más elfoglalsága miatt visszamondta. Így Morgan Freeman kapta a szerepet.Szerző: stomachh

(2020. 09. 21.)
Én minden hibája ellenére jó szívvel tudom ajánlani, mert tényleg le tudják kötni a nézők figyelmét és igazán jó szórakozást tud nyújtani egy átlagos csütörtök estén. Több
Gyilkos elmék
2005