The Lord of the Rings: The Two Towers

Bernard Hill
Bernard Hill
John Leigh
Orlando Bloom

A gonosz hatalma egyre nő, Középföldét a két torony, Barad-dúr, Szauron és Orthanc, Szarumán szövetsége fenyegeti. A gyűrű szövetsége szétesett, Frodó és Samu Mordor felé tartanak, hozzájuk szegődik Gollam, aki magának követeli az Egy gyűrűt. A szövetség többi tagja Rohan lovasaival… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Új-Zéland
Premier (HU): 2022.10.06. | HBO Max (2021.03.01.)
Forgalmazó: Pannonia Entertainment

2024.02.08 SzimikeésBéci

Nagyon élethűre sikeredett a film. Egyszerűen nem lehet betelni tőle. Annyira jól ki van találva a történet, hogy többször is lazán leül az ember megnézni, illetve a szereposztás is olyan, mintha a színészekre szabták volna.

2021.08.06 Laca//Ho/rr/oR//

Hű maradt Tolkien hagyatékához, és ott lehettünk a Helm-szurdoki csatában

A trilógia második része és egyben talán a legjobb? Tehetnénk fel a kérdést, de ahány ember, annyi vélemény. Nekem ideálisan a kedvencem, lehet, a túlfűtött izgalmak benne, vagy éppen a Helm-szurdoki csata végett, nem tudom. Egy biztos, az egészen le... Teljes kritika

Könnyed, laza, gyönyörűen kivitelezett történet, és odaszegezi az embert a képernyőhöz!Nem ad mélyreható nagy bölcsességeket, de amiért odaülsz elé, azzal kárpótol. Kikapcsolódás egy remek filmen. Ennyi, és nem több!

2017.04.10 indingo

Nagyon bele tudja magát élni az ember a történtekbe. Remek a története, mint mindig. A jelmezek lélegzetelállítóak és a szereplők is kiteszik a lelküket.

2017.07.08 Deku

Talán a hosszúsága vagy talán az, hogy ennyire élethű lett, nem tudom de teljességgel ott érzi magát az ember. Egyre komolyabb már ez a rész is ha lehet ezt még fokozni. Szerintem nagyon tuti.

A műben fellelhető halottak száma 1741 fő.Szerző: Norbi

Mortensen megvette filmbéli lovát.Szerző: HE7EDIK

A film bemutatója Új Zélandon és az USA-ban volt.Szerző: HE7EDIK

A triológia legnehezebben leforgatott része.Szerző: HE7EDIK

(2015. 05. 05.)
Ifjabb éveimnek egyik legnagyobb moziélménye volt a film, ezért kicsit félve újráztam több év kihagyás után, de szerencsére nem fogott az alkotáson az idő, kiváló szórakozást nyújt még ma is! Több