Reeker - A halál szaga

Író: Dave Payne
Premier (HU): 2007.11.28.

2024.02.04 Antaĺ382863

A film

Sok mindent nem értettem, mi öli az embereket. A tini utasok bulizni mennek, kifogy a benzin. Találnak egy kávézót, nagyon büdös, találnak ételt, az is büdös, valami lény elkezdi gyilkolni az embereket, találnak sört, az nem büdös, de ez a film nagyon gyengén bűzlik.

Olyan semmilyen

Már megint egy olyan mozi, amit az ember nem szívesen néz meg... De jó 15 éve már láttam, és kíváncsi lettem, hogy ma is olyan fárasztó és lapos, mint anno? Jelentem minden olvasónak és a film leendő nézőjének, igen, könnyűnek ítéltetett a mű! Igen, ... Teljes kritika

2020.10.27 BoBamburg

Egész okés b kategóriás horror, ami magán viseli a stílus minden jellegzetességét, na meg a 2000-es évek tinihorror hangulatát. Maga a film élvezetes, habár sok újat nem mutat, de a végén a plot twist mindent megment.

2015.04.27 danda115

Nagy kár ezért a filmért, mivel nagyon ötletesnek indult, csak aztán valahogy átcsúszott a szokásos, számtalanszor látott klisékbe. Így az egészből nem lett más, mint egy teljesen mellőzhető darab, amit legfeljebb egyszer néz meg az ember, és aztán el is felejti gyorsan.

2015.07.26 Firencz

Alapból nem vártam sokat a filmtől, de sajnos ezeket az elképzeléseimet is alul múlta. Hullakínos volt egyszerűen, ráadásul rémunalmas sablonos a történet is. Nálam valamelyest a hangulata mentette meg, de ez még így is kevés ahhoz, hogy újra meg akarjam nézni. :(

A filmet Dél-Kaliforniában forgatták az elsőtől az utolsó képkockáig.Szerző: Interfectorem Sabnock

Néha a személyzet és a felszerelés is látszik a felvételeken, ami véletlenül benne maradhatott a filmben.Szerző: Interfectorem Sabnock

Ez Marcia Strassman utolsó filmje.Szerző: Interfectorem Sabnock