A hatalom hálójában

A hatalom hálójában

Damages

A New York-i ügyvédnő, Petty Hewes eltökélt személyiség, aki bármilyen eszközt bevet, hogy felderítse az igazságot. A szakmában gyűlölik, de korábbi és leendő ügyfelei között nagy népszerűségnek örvend, ugyanis nem fél szembeszállni a leghatalmasabbakkal sem. Legújabb, és egyben legnagyobb… Több

Premier (HU): 2009.01.30.

5. évad (2012) - 10 epizód
Marcia Gay Harden
William Hurt

2016.01.29 petera050

Ez sem volt agyonhájpolva idehaza, pedig megérdemelte volna. A hatalom hálójában egy nagyon jó dráma sorozat, Glenn Close már önmagában zseniális, de kimondottan jól játszanak az alkotók az egyes idősíkokkal is. Még nincs késő pótolni, az intelligens krimik kedvelői biztosan nem fognak csalódni.

2015.06.30 bigi

A Hatalom hálójában az a sorozat, ami nem igazán volt felkapott itthon.Amikor elkezdtem nézni és láttam hogy milyen kaliberű színészek játszanak benne, én többre számítottam. Ettől függetlenül igencsak magával ragadott a sorozat, mert nagyon jó a cse... Több

2015.02.18 pagiii

Nagyon jó a cselekmény, a szálak sem unalmasak. Jó kis sorozat, kiváló színészekkel!

Glenn Close epizódonként 200 ezer dollárt kapott.Szerző: hp

Glenn Close még a forgatások megkezdése előtt 3 évadra kötött szerződést.Szerző: hp

Az epizódok forgatásai átlagosan 8 napig tartottak.Szerző: hp

Glenn Close a forgatásokra rendszeresen magával vitte kutyáit, Jake-et és Billt.Szerző: hp

2008-ban A hatalom hálójában (és a Mad Men - Reklámőrültek) lett az első kábeltévés széria, amit a legjobb drámasorozat kategóriájában Emmy-díjra jelöltek.Szerző: hp