A híradó sztárjai

A híradó sztárjai

Broadcast News
William Hurt

A történetbõl megtudjuk, hogy a híradózáshoz csak egyetlen dologra van szük- ség, szenvedélyre. Hõseinknek, amikor a szerelem és szeretett munkájuk, a hír- adózás között kell választani egyikük sem habozik. Azért, hogy a képernyõre kerülhessenek, mindent feláldoznak.

(alexxx)

Premier (HU): 1989.09.28.

2020.07.15 Interfectorem Sabnock

A téma lerágott csont,hiszen a történet adott.Munkamánia,és minden más elhanyagolása.Megszállottság,elhivatottság.ami nélkül nem megy.Nekem a színészek játéka erős közepes,a film,és a sztori közepes,úgyhogy ennyi!

2015.09.01 Barthy

Egy igazi klasszikus film, ami jobb, mint várná az ember. Persze nem csak az effektek és a látványvilág miatt, hanem a sztori, amit aláépítettek kiválóan szerepel.

2017.10.23 Deku

Szenzációs lett ez a film és biztos, hogy ilyesmit választanék ha több lenne ebben a minőségben. Igazán akciódús film tele mindenféle jóval. Nekem ha igazán kikapcsolódni van kedvem hasonlóara vágynék.

2019.03.04 dailyfilmsan

A film betekintést ad a híradózás mindennapjaiba, megmutatja hogy kemény és törtető állás és elhivatottság nélkül nem megy. Az árnyoldalakra is rámutat, a család hiánya és az ármánykodás egy rossz szó mindent elronthat. A híradó sztárjai egy nagyon j... Több

2015.01.06 Toncsi

James L.Brooks nem sok filmet készített, de ami az ő keze nyomán született, az mind egy igazi gyöngyszem a maga páratlanságában.

John Cusack és Joan Cusack testvérek a 10 közös filmjük közül ez az egyik.Szerző: dailyfilmsan

A film sikerét mi sem bizonyíthatka jobban, minthogy később 2004-ben beválasztották az 1001 film , amít látnod kell mielőtt meghalsz című listába.Szerző: Norbi

William Hurt, aki Tom Grunickt alakítja, valójában 8 évvel fiatalabb, mint az apját alakító Stephen Mendillo. Szerző: rbernadett

Jane Craig szerepére eredetileg Debra Wingert szerződtették, azonban Holly Hunternek két nappal a forgatás megkezdése előtt be kellett ugrania, hogy helyettesítse a terhes Wingert. Szerző: rbernadett