A jelenés

A jelenés

The Apparition

Elméletüket bizonyítandó, hogy a paranormális jelenségeket az emberi hit teremti, néhány diák megpróbál egy természetfeletti lényt alkotni. A kísérlet rettenetesen félresikerül. Évekkel később egy fiatal pár, Kelly és Ben félelmetes, megmagyarázhatatlan dolgokat tapasztal új otthonukban. Kétségbeesésükben egy paranormális jelenségekkel foglalkozó specialista segítségét kérik, ám csak annyi derül ki: nem a házzal van a gond. De ha a jelenés vadászik rájuk, vajon van-e esélyük a menekülésre?

Rendező: Todd Lincoln
Író: Todd Lincoln
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2012.12.05.

2020.12.10 Yosihiro

Horrorrajongóknak

Kezdjük azzal, hogy ez nem rossz film! Mind technikailag, mind forgatókönyvileg szerintem megérdemli ezt az osztályzást. Igazából a történetben volt némi hézag , de melyik filmben nincs... Szóval nem vagyok egy hatalmas horrorrajongó, de ez az alkotá... Teljes kritika

2018.05.02 respect the movies

Szerintem nem volt rossz film. Nem tudom, hogy miért, de nagyon átsiklottam anno efelett a film felett (pedig emlékszem, hogy az előzetesét láttam már párszor, és érdekelt is a film, de valahogy mindig "kihagytam" a megtekintését... idáig). Jómagam ú... Több

2016.01.08 viraggg

Csak Tom miatt néztem meg, horrornak elég gyenge, de egynek elment azért.

2015.01.28 Sritech

Igazi horrorfilm baromi jó történettel. Nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Csak ajánlani tudom.

2016.07.21 Vadász Károly

A film egész izgalmasan indult, csak a befejezés hiányzott. Már annak is örültem, hogy nem egy sablon szellemes filmet láttam, amiből van rengeteg. Tomandandy zenéje viszont nagyon bejött.

A Jelenés (2012) nagyban hasonlít a japán Pulse (2001) c. filmhez, de ez pusztán a véletlen műve.Szerző: Yosihiro

A Dark Castle Entertaiment stúdió egyik utolsó filmje volt, mielőtt a stúdió leállt volna a filmkészítéssel.Szerző: respect the movies

A film rendezőjének és forgatókönyvírójának, Todd Lincolnnak ez volt az első nagyjátékfilmje, korábban csak rövidfilmeket készített és írt.Szerző: respect the movies