A kabalapasi

A kabalapasi

Good Luck Chuck

Jessica Alba
Dane Cook

Charlie különös átoktól szenved, amit kisgyerekkorában kapott egy kislánytól, akit nem volt hajlandó megcsókolni. Charlie minden kapcsolata befuccsol, ám ex-barátnői Charlie után azonnal megtalálják az igaz szerelmet. Mikor a dolognak híre megy, a menő fogorvost körüldongják a nők, na persze nem… Több

Rendező: Mark Helfrich
Forgatókönyvíró: Josh Stolberg, Steve Glenn
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2007.11.15.

2021.01.06 Dorkateo

Béna

...annyira béna, erőltetett humor.

2018.04.26 indingo

Kicsit tündérmesés film, azoknak akik még hisznek a mesékben. A végkifejlet az elejétől kiszámítható. Egy esős szombat délutánon pont jó, de sokat ne várjon tőle az ember.

2019.07.28 Ms. Akárki

Jessica Alba miatt néztem meg végül, és nem bántam meg. Kellemes kikapcsolódás. Tipikus amerikai romantikus vígjáték remek alaptörténettel. Jót nevettem, amikor "kihasználták" a csajok a pasit a nagy ő reményében. XD

2018.12.28 VvV

Közepes film, közepes karakterekkel és alakításokkal. Sok maradandó nincs benne, egyszer meg lehet nézni!

2018.07.28 Norbi

Nem e világon játszódik néha úgy érzem. A csávó mint egy haszonélvező eszköz..stb. Ez abszolúte nem valóságos szituáció.de volt benne egy-két vicces helyzet...egynek elment.

Jennifer Love Hewitt is jelölt volt Cam Wexler szerepére.Szerző: kázsé

A film posztere a híres Rolling Stone borító utánzata John Lennonnal és Yoko Onoval.Szerző: kázsé

A filmben 21 afrikai pingvin szerepelt, amik közül ötöt betanítottak.Szerző: kázsé

Charlie kocsija egy 1957-es Ford Thunderbird.Szerző: kázsé