Kaptár 2. - Apokalipszis

Kaptár 2. - Apokalipszis

Resident Evil: Apocalypse

Milla Jovovich

Raccoon City számára úgy tűnik, minden elveszett. A zombivírus majdnem mindenkit megfertőzött, ráadásul egy új mutáció révén egy gyorsabb, ügyesebb faj is létrejött. A város szívében meg nem fertőzött emberek maroknyi csoportja küzd a túlélésért, mikor újra feltűnik köztük Alice (Milla… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, Kanada
Premier (HU): 2005.01.13. | Netflix (2022.05.01.)
Több

2020.03.10 drg0602

Az első részhez képest gyengébb, de önmagában meg egy nagyon jó horror-akció film. Érdemes kiemelni a főszereplőt Milla Jovovich, aki itt is jó szerepel. Igazi laza, aki ez mellett egy vagány csaj is. Imádom rá szabták ezeket típusú filmeket. Szóval szuper film, látványos, akciódús, pörgős. Jó film!

És itt a folytatás...pörög a film, kaszabolnak, robbantanak, folyik a vér, repülnek a húscafatok, de nem érzem az egészben a nagy áttörést. Nézhető.

2017.11.20 Deku

Nagyon szerettem benne, hogy nem vitték túlzásba. Nagyon tetszett itt az, hogy nem volt benne semmi túlzó erős vonás a filmben ezért könnyedebb volt a hangulata és a szereplők sem voltak laposak unalmasak. Egyszerű és végtelenül nagyszerű volt.

2015.08.06 kabel

Ostoba és sablonos. Két szóban ennyi lenne a Kaptár 2. A filmet valószínüleg egy hatéves írta, aki még soha nem látott zombis filmet, merrt minden létező zombi klissé el lett lőve.

2018.08.17 erahurka

Egy fokkal jobb az első résznél, bejött a városi zombi aprítás, és még a látvány is korrekt. Persze sok mindent ez sem nyújt, de egynek simán elmegy.

Milla Jovovich sokat edzett, hogy a legtöbb akciójelenetben ő szerepelhessen, ennek ellenére mégis megsérült egy drótkerítés átugrása közben.Szerző: stevepisti

A Nemesis ruha súlya közel 30 kg volt, és kifejezetten arra a kaszkadőrre gyártották, aki viselte. Maximálisan 15 percig tudta hordani a ruhát, mert nagyon meleg volt.Szerző: stevepisti

A film rendezője Alexander Witt egy cameo jelenetben feltűnik a film végén egy mesterlövész szerepében!Szerző: respect the movies

A filmben L. J. szerepét felkínálták Snoop Doggnak, aki el is vállalta a szerepet, de végül mégis kilépet a projektből!Szerző: respect the movies

(2017. 01. 31.)
Resident Evil Maraton - A kezdetek
A magam részéről pedig bevallom, hogy egészen ez idáig, nem is foglalkoztam a sorozattal, sőt maga a tény, hogy még mindig fut kissé meg is lepett. Na, de persze lehet, hogy bennem van a hiba, mert valamit csak tudhat Milla Jovovich és tisztelt férje, ha eddig húzta a sorozat. Több