A kaptár 3. - Teljes pusztulás

Joe Hursley
Linden Ashby
Iain Glen
Mike Epps

A T-vírus elszabadult a laboratóriumból, és elpusztította Racoon Cityt. Nem sokkal később az egész világ áldozatul esett a végzetes vírusnak, ami zombivá változtatja azokat, akiket megfertőz. Egyedül egy maroknyi túlélő küzd a fennmaradásért. Köztük van Alice (Milla Jovovich), aki maga is… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, Kanada, Mexikó, Ausztrália
Premier (HU): 2007.10.11.
Több

2021.07.22 Laca//Ho/rr/oR//

Nem éppen lendült tovább és emelkedett ki az elődjei köréből...

Ahogyan olvastam, eléggé megosztottak voltak a 3. résszel kapcsolatos vélemények, és ez jól tükrözi a film ingatag minőségét. Nem tudott kiemelkedni az 1. és 2. után sem, sőt valahol eléggé monotonnak, laposnak éreztem a cselekményt. Elsősorban a film legnagyobb baja, hogy semmi újat nem tudott mutatni szerintem, valamint eléggé lagymatag volt néhol az elképzelés és a megvalósítás is történet szempontjából. Nem azt mondom, hogy kuka az egész, de a néhol lapos történet, monoton bevett jelenetsorok lehúzták sajnos. De nem csak a rossz meglátásokról szeretnék beszélni, hiszen önmagában azért nézhető része volt a Resident Evil világának. Az mellett, hogy kiszámítható volt hellyel-közzel, voltak benne inspiráló, izgalmas és látványos képsorok, még ha nem is sok. Próbálták az 1. és 2. után még több tucat zombival vagy valamiféle különleges lénnyel feldobni az egészet, de ennek hátránya a teljes zavartság, szóval valamennyire visszafele sült el. Nagyon látványos helyenként, egészen jól összerakott, a "direkt" mellékszereplők és statiszták mennyisége is a helyén volt, de nem volt olyan jól összerakva, azért ebből többet is ki lehetett volna hozni.

Jó kikapcsolódás, bár már nehezebben tartja a képernyő előtt a nézőt. Remek képi világ és jó alakítások is fellelhetők benne, a poszt-apokaliptikus kultfilmek kedvelőinek tetszeni fog.

2017.09.13 Deku

Ez a film egyszerűen magáért beszél, minden meg van benne ami egy jó kikapcsolódáshoz kell, kellemes kis hangulat, szórakoztató történet és szeretni való színészek. Itt minden adott volt.

2018.08.17 erahurka

A széria legjobbja szerintem, nekem nagyon bejött ez a sivatagos hangulat, bár a második fele, kezdve a zombimadarakkal (wtf) már nem volt az igazi. De az első 50-60 perc számomra mindent vitt.

2018.02.14 respect the movies

Szerintem nem volt rossz film! Sok ember szerint volt a Resident Evil filmeket két részre lehet osztani, miszerint volt az első rész ami egész jó volt és voltak a folytatások, akiknek a minőségük egyenes arányossággal csökkent a folytatások számával ... Több

Az eredeti ötletek szerint a Kaptár 2 és a Kaptár 3 közt nyolc év telt volna el, végül ezt az időt lerövidítették 5 évre.Szerző: respect the movies

Sienna Guillorynak felkínálták a készítők a lehetőséget, hogy a második részben megformált karaktere visszatérhessen ebben a részben, de a színésznő nem élt vele, mert épp egy másik filmben dolgozott, és nem tudta volna összehangolni a két forgatást.Szerző: respect the movies

A film egyik leglátványosabb jelenetében, a varjútámadásban valójában csak két élő varjút alkalmaztak, a többit digitálisan vetítették a filmhez.Szerző: respect the movies

A fel nem használt jelenetekből kiderül, hogy Alice valódi neve Janice Prospero.Szerző: kázsé

(2015. 06. 28.)
Nehezemre esik filmként gondolni erre a valamire, habár azt el kell ismernem, az adott másfél óra erejéig kiválóan elszórakoztatott. Több

(2017. 01. 31.)
Resident Evil Maraton - A kezdetek
A magam részéről pedig bevallom, hogy egészen ez idáig, nem is foglalkoztam a sorozattal, sőt maga a tény, hogy még mindig fut kissé meg is lepett. Na, de persze lehet, hogy bennem van a hiba, mert valamit csak tudhat Milla Jovovich és tisztelt férje, ha eddig húzta a sorozat. Több