Resident Evil: Retribution
Milla Jovovich
Boris Kodjoe

A halálos T-vírus, amely zombikká változtatja az embereket, immár teljesen átvette az uralmat a Föld felett. Az emberiség elszigetelt csoportokban igyekszik túlélni, helyzetük napról napra reménytelenebbé válik. Egyetlen reménységük Alice, a lány, aki maga is kísérleti alany volt a laboratóriumban,… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, Kanada
Premier (HU): 2012.09.13.
Több

2020.08.31 Interfectorem Sabnock

Azért nem tudom értékelni,és sajnos nehezen érteni is,mert már összefolyt minden.Kik,és mit akarnak?Van-e megoldás,vagy ha nincs,miért a nagy hajcihő?CGI bő nyállal,de ezen kívül úgy valahogy semmi más,és értékelhető nincs a filmben.Gyenge eresztés.

2017.12.20 Artemisia

A Kaptár- franchsice részeként ugyan nem viszi előbbre a széria a cselekményét, de önálló alkotasként egy izgalmas, akciódús, jól összerakott és látványos zombifilm,ami kétségkívül a legjobb a témában. A képi technika ultramodern, bár a vízalatti Um... Több

2015.08.04 kabel

Egy hihetetlenül gyenge, majdnem minden téren elbukni akaró, középszerű akcióval rendelkező, értelmetlen és üzenetmentes film volt a Kaptár: Megtorlás. Fájdalmasan rossz karakterek, a mégrosszabb történetvezetés, a karaktermtes főhősnő és a klissétömeg mind hozzájárul ahhoz, hogy ez a film nem érdemel két csillagot sem.

2018.08.17 erahurka

Ez mi a franc volt? Valami föld alatti városokban flangáltak és lőtték egymást, te jó isten, fel sem igen fogtam mit látok.

2018.02.15 respect the movies

Szerintem nem volt rossz, de számomra mégis elmaradt az eddigi részek minőségétől ez a rész! Az egyetlen problémám ezzel a résszel, a történet volt! Míg az eddigi Kaptár részek történetileg követtek egyfajta sémát, addig ez a rész nyílegyenesen szemb... Több

Ali Larter és Wentworth Miller karakterei eredetileg ebben a részben is megjelentek volna, de mivel a rendező kérésére két részre szerette volna osztani a utolsó Kaptár filmet, ezért az ők csak a Kaptár:Utolsó fejezetben jelentek meg végül!Szerző: respect the movies

A forgatókönyv szerint a negyedik és az ötödik rész története közt mindössze néhány hét telik el!Szerző: respect the movies

A film 2013-ban megnyerte a kanadai Screen filmfesztivál egyik díját, méghozzá a legjobb vizuális effektek kategóriáját!Szerző: respect the movies

Tulajdonképpen a Kaptár:Megváltás és a Kaptár:Utolsó fejezet egy történet volt, de a rendező meggyőzte a forgalmazó stúdiót, hogy két részben kerüljön a mozikba a film!Szerző: respect the movies

Értékelés: 5.5/10
(2017. 01. 31.)
Resident Evil Maraton – Túl a csúcson
Az ember azt hiheti, hogy egy sorozat negyedik részénél már nem érhetik túlságosan nagy meglepetések. Én is ezt hittem. A Resident Evil Cinematic Universe harmadik része után úgy éreztem, hogy most valami minimális fejlődés elindult a szériában, ám tíz perccel később kiderült, hogy ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. Több