Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A Karib-tenger kalózai: A Fekete Gyöngy átka

(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
A Karib-tenger kalózai: A Fekete Gyöngy átka

Tartalom

A jólelkű kovácsfiú, Will Turner (Orlando Bloom) elvei ellenére szövetkezik a Jack Sparrow (Johnny Depp) vezette kalózokkal, hogy megmentse gyermekkori szerelmét, Elizabeth Swant (Keira Knightley) a rettegett Barbossa kapitány  (Geoffrey Rush) elátkozott kalózhajójáról. A kovácsinasból lett tengerész génjeiben benne van a kalózkodás és kaland, azonban újdonsült barátjának nem csupán a lány visszaszerzésén jár az esze, hanem hajóját, a Fekete Gyöngyöt is meg akarja kaparintani, veszélybe sodorva ezzel a küldetést.
(Beke Gábor)

2015. 01. 28. 18:04

A kalandfilm kategóriájának egyik legjobb alkotása, Johnny Depp az egyik kedvenc színészem ebben a filmben sem csalódtam színészi képességeiben.

2015. 02. 08. 20:00

Jól sikerültek a Karib-tegner filmek, talán még ez volt közülük a legerősebb. Mindenesetre szerint Johnny Deep legjobb alakítását nyújtja benne!

2015. 02. 24. 10:36

Mindegyik részét imádom. Vicces, mégis van értelme, és tartalma. Csak ajánlani tudom ezt a filmet.

Geoffrey Rush

A bolygó Hollandin és a Fekete Gyöngyön egyszer sincs a fekete zászló.

(Laca92)

A "vár ránk a Horizont" utolsó mondat volt a filmben, Johhny Deep ötlete volt.

(Laca92)

Jó páran tengeri betegek lettek a stábból amikor befejezték az éppen adott rész forgatását a hajón.