Pirates of the Caribbean: At World's End
rainman

Johnny Depp

Will Turner és Elizabeth Swann összefognak régi ellenségükkel Barbossa-val, hogy megmentsék Jack Sparrow kapitányt és Bill Turnert. Keletre hajóznak, ahol összetalálkoznak az új gonosztevõvel, Sao Feng-gel, aki a "Világ végére" vezetõ térképet keresi. Feng a Császárnõ nevû… Több

Premier (HU): 2007.05.24. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2023.11.17 kabel

Meglepően okos, hihetetlen látványos

Ez A Karib-tenger kalózai-filmek utolsó értékelhető darabja. Egy remek lezárást adó, katartikus és fantasztikus látványmozi ez, érdekes rétegelt karakterekkel, meglepően többszintű dialógussal és egy olyan lezárással, ami nemcsak grandiózus, de fordu... Teljes kritika

A maszkok,a díszlet,a látvány első osztályúak mind.Jó a történet,és Johnny Depp megint zseniálisan játsza szerepét.Nekem a zene is nagyon tetszik,úgy alapjában véve jó mozi!

2017.07.18 Deku

Nekem nagyon tetszett még ez a rész is, itt még tudott szórakoztató és üde lenni a film sorozat eme darabja. A karakterek változatlanul hitelesek és humorosak voltak. Szerettem.

2017.08.03 Orosz István

Jobban tetdsett mint a második rész, jobb folytatás lett. De az első részt szerintem semmi nem múlhatja felül. Ink akció dús, mint poénos volt, és a végén is volt csavar.

2019.02.17 dailyfilmsan

Imádom az egész szériát, mindet más és más dolog miatt. Ez a film a zenéivel lopta be magát a szívembe azon felül hogy frappáns, vicces és látványos. Tudom sokaknak a zenék ugyan azok és hasonlóak de ebben a filmben tér el legjobban attól az alaptól ... Több

Bár úgy tervezték, hogy Keith Richards (akiről Depp a karakterét nagyban mintázta) egy cameo erejéig szerepel a Karik-tenger kalózai: A holtak kincsében, ám ez akkor a Rolling Stones turnéja miatt nem valósult meg, s így ebben a filmben kapott szereplési lehetőséget. Ugyanakkor a zenész olyan részeg volt a forgatás alatt, hogy sokszor Gore Verbinskinek kellett támogatnia őt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Karib-tenger franchise történetében ebben a filmben láthatjuk először a kalózok egyik legtipikusabb kellékét: a szemkötőt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A szingapúri díszlet 40 épületet foglalt magába egy óriási medencében. Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben van egy utalás a Mad Max harmadik részére: amikor Keira Knightley belép Sao feng fürdőjébe, akkor le kell adni minden fegyverét, akárcsak Mel Gibsonnak a harmadik Mad Max-filmben.Szerző: ArpiHajdu és Réci