Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken

Vajon nem éppen azért kapta-e az újabb epizód az Ismeretlen vizeken alcímet, mert a híres-hírhedt Jack Sparrow kapitánynak (Johnny Depp) most nemcsak a vérszomjas ellenfelekkel kell megküzdenie, hanem zöld ágra kell vergődnie a férfiak legádázabb kihívójával, a szép nővel is? A kalóz… Több

Rendező: Rob Marshall
Író: Tim Powers
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2011.05.19. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2019.12.15 Fehér Leó

Zseniális ez a film a többi kritik ellenére azok akik az iták nem tudják milyen jó a kalib tenger kalózai

Én szerintem egész jó lett a film szöt az egészben nem lehet egy Rossz szót szólni én igazán az egészet szeretem ami videóba van a kalib tenger kalózairol alig várom a kővetkező filmeket beleöle

2018.05.16 Laca//Ho/rr/oR//

Véleményem szerint a sorozat leggyengébb része lett, nincs meg benne az az átütő erő, olyan új élmény, mint a többiben. Bár nem szeretném csupa negatívummal illetni, mert egy egész estét kalandfilmnek tökéletesen megfelel egyszer - kétszer. Vannak be... Több

2017.12.10 Deku

Hát én a számat húzni voltam csak képes itt, rettenetesen középszerű. Ez a film nem lett egy nagy alkotás, de itt most nem is éreztem ezt problémának. Érdekes lett mindenesetre.

2017.08.03 Orosz István

Ez a rész nagyon gyenge lett, unalmas, talán a végét lehet mondani jónak, de az előző három rész százszorta jobb. Maga a sztori sem egy nagy cucc, van benne egy két érdekes dolog, több pozitívumot sajnos nem tudok elmondani.

2019.08.22 dailyfilmsan

A leggyengébb rész. Sajnos nagyon kifulladt a széria és a nagy kihagyás két film között csak a hibákat erősítette. Túl mentek a miszticizmuson és a karakterek eredeti mivoltán is. Nem tetszett a film én nagyot csalódtam benne.

A film összbevétele 1 045 713 802 dollár volt (imdb.com).

57 fő hal meg a film ideje alatt.Szerző: Norbi

Ian McShane, Anton Lesser, Roger Allam, és Deobia Oparei mind feltűnnek a Trónok Harca című sorozatban.Szerző: NorbiP

A Károly király 2 kegyencét alakító színészek (Anton Lesser, és Roger Allam) együtt feltűnnek az Endeavour című angol sorozatban.Szerző: NorbiP

Az első Karib-tenger film, amiben nincs egy legénység, amit valami természetfeletti erő szállt meg.Szerző: NorbiP