A kismenő

Mr. Deeds
Adam Sandler
Steve Buscemi
Adam Sandler

Amikor Longfellow Deeds (Adam Sandler), aki egy kisvárosi pizzéria tulajdonosa és nem mellesleg költő, 40 milliárd dollárt örököl elhunyt nagybátyjától. Elköltözik egy nagyvárosba, ahol Deeds azt veszi észre, hogy körüllengik a pénzéhes rátarti szerencsevadászok. Babe (Winona Ryder), egy… Több

Rendező: Steven Brill
Premier (HU): 2002.09.26.

2019.07.25 Ms. Akárki

Klasszikus humorú ikonikus vígjáték. Gyerekkorom egyik kedvence. Adam Sandler itt még nagyon fiatal volt, ami jól mutat a filmben. Még mindig röhögök amikor a riporter a szülőfaluját hazudta, Alsóbögyörős valagpuszta, és kiderül, hogy tényleg létezik ilyen helyXD

2019.02.19 mamiéstöti2

Nagyon jó vígjáték, parádés szereposztással, nagyon jól ülnek benne a poénok és végig leköti a néző figyelmét.

2017.02.03 hszpp

Nekem nagyon tetszett ez a filmje is Adam Sandlernek. Van története,van benne romantikus szál,és emészthető humor is. Családi film, nem pedig gusztustalan poénokkal tarkított,mint a legtöbb mai alkotás.

2016.07.12 hejnekem

Egyik legjobb filmje Adam Sandlernek a sok rossz közül. Kellems romtantikus vígjáték, szerethető karakterekkel. Remek kikapcsolódás ha még nem láttad, ne tántorítson el Adam Sandler.

2015.11.24 S.Marika

Ez a film amit szinte minden héten ad valamelyik csatorna a tévében de szerintem amikor csak tehetem megnézem,persze már kívülről fújom az alsóbögyörősvalagpuszta részt de mindig megnevetett.A lábmániás John karakter is szuper.

A film a Váratlan örökség (1936) című klasszikus második feldolgozása. Az első remake a (1969).Szerző: ps

Néhány jelenetet Carmel városában forgattak New York államban.Szerző: ps

Amikor azt a jelenetet forgatták, amelyben Adam Sandler Allen Covertet kergeti, Covert véletlenül megcsúszott és úgy beütötte a fejét, hogy percekig eszméletlen volt.Szerző: ps

Amikor Babe a telefonban azt állítja, hogy Billy Barty beteg, a filmesek valójában Billy Barty, a színész emléke előtt tisztelegtek, aki három hónappal a forgatás előtt hunyt el.Szerző: ps