A kód neve: Merkúr

Mercury Rising

Forgatókönyvíró: Lawrence Konner, Mark Rosenthal
Premier (HU): 1998.07.30.

2023.04.07 Erik Csok

Bruce Willis egyik legjobb filmje!

Tegnap este újranéztem ezt a filmet, mert már nagyon rég láttam és konkrétan már semmire nem emlékeztem. És ez egy nagyon jó film! Szerintem remek a története, izgalmas, és a színészi játék is nagyon jó. Bruce Willis nagyon jól játszott, nem értem az Arany Málnát miért kapta meg, szerintem egyik legjobb filmje. És a kis srác is nagyon jól hozta az autista beteg gyereket, sőt megkockáztatom még jobban is játszott talán mint Willis, karakterét egyáltalán nem éreztem idegesítőnek. Aki még nem látta, az nézze meg, van benne feszültség is!

2018.12.06 mamiéstöti2

Az elejétől a végéig teli van feszültséggel és rengeteg izgalmas jelenettel. Bruce Willis nagyon jól játszik benne.

2015.05.14 ZeroHero

Gyenge közepes film...Pedig jót is kilehetett volna ebből a sztoriból hozni.Lásd a szintén eme témát feldolgozó Esőembert.Mármint a betegség oldalán ugye... Az autista gyermek picit erőltetett... Mint krimi is gyengus...Willis sem tudja megmenteni a filmet. Kim Dickens ellenben itt is csodaszep.

2015.05.13 Balu

A gyerek és a nézése az baromi idegesítő...Akció dús és végig izgalmas a története sok csavarral.Elég reális film,csak sajnos a vége az már inkább tündérmese.

A forgatókönyvíró lenyilatkozta, hogy a film bukás volt, de 9/11 után a legkölcsönzöttebbé vált.Szerző: mamiéstöti2

Miko Hughes sok időt töltött egy speciális iskolában, ahol autista gyerekekkel foglalkoztak és együtt dolgozott egy chicagói gyermekpszichológussal is, hogy segítse őt az autista fiú megformálásában.Szerző: rbernadett

A film Ryne Douglas Pearson Simple Simon c. könyve alapján készült.Szerző: ZeroHero