The Social Network
Skarsh
Brenda Song

Mark Zuckerber 2003-ban egy őszi éjszakán egy egyszerű komputerprogram megírásakor még nem is gondolt arra, hogy csakhamar a világ leggazdagabb, és legbefolyásosabb emberi közé fog tartozni, és hogy öteltével megreformálja a 21. századi ember szociális életét. Miután kiderül, mennyit ér az… Több

Rendező: David Fincher
Forgatókönyvíró: Aaron Sorkin, Ben Mezrich
Premier (HU): 2010.11.11.

2022.09.08 Takiyeahell

Érdekes elemezni és összevetni a mai felhasználásával és mint társadalmi jelenség.

2017.04.10 indingo

Egy ötlet és milliárdos leszel. A történet a valós eseményeken való alapulása végett még pikánsabb. A szereposztása remek volt. Ajánlom annak aki még nem látta.

2017.07.26 Deku

Jesse Eisenberg jó választás volt a szerepre, csak a történet nem fogott meg engem. Nem volt totális bénaság, de valahogy mégse éreztem rajta azt, hogy most, hú de oda lennék a filmért. Így most sajnos negatívan szavazok rá.

2017.05.02 GedyPapa

Fiatalos, lendületes, szókimondó filmet vártam a Social Networktől és meg is kaptam ezt. Sőt kicsit többet is. Nekem Andrew Garfield karaktere tetszett a legjobban, bár Eisenberg se volt gyenge, de mintha Garfield jobb lett volna. Érdemes megnézni, hogy hogy is indult be a ma már egyeduralkodó Fb.

2018.08.20 erahurka

Nem vártam tőle sokat, Fincher és a jó kritikák mégis rávettek, hogy megnézzem. Nem csalódtam, sőt, majdnem zseniális alkotás folyton pörgő párbeszédekkel, és a Facebook meglepően csavaros történetével. Ha már használod az oldalt, érdemes megnézni, hogy nagyjából tudd, ki az a Cukorberg.

2011-ben majdnem minden fontos kategóriában elnyerte a Golden Globe-ot, azonban az Oscar-díjat a "Király beszéde" elhappolta előle.Szerző: GedyPapa

Mark Zuckerberg nem akarta megnézni a filmet, de kollégái végül rábeszélték. Később azt nyilatkozta, hogy bár volt néhány pontatlanság, a ruházatát jól visszaadta a film.Szerző: hp

A valódi Mark Zuckerberg a film előtt nem is hallott az appletini nevű italról. Miután megkóstolta, annyira ízlett neki, hogy a Facebook hivatalos italának nevezte ki.Szerző: hp

Shia LaBeouf visszautasította a film főszerepét.Szerző: hp

Értékelés: 8.8/10
(2015. 06. 08.)
A közösségi háló
A hibátlan rendezésen és kiváló színészi alakításokon kívül a film egyik legfontosabb ékköve a zene. Megalapozta és fenntartotta a hangulatot, tökéletesen eltalálták a szerzők, Atticus Ross és Trent Reznor. Több
A meztelen rendező
A műsorlista