A Madagaszkár pingvinjei

Penguins of Madagascar

Benedict Cumberbatch
John Malkovich
Benedict Cumberbatch

Az ismert jómadarak, Kapitány, Kowalski, Rico és Közlegény mindig tartogatgnak meglepetéseket, ugyanis ezek a pingvinek szuperkémek. A togyogó csapatnak ezúttal Dr. Octavius Vízaggyal kell szembenézniük, ugyanis a mélytengeri gonosz világuralomra tör. A pingvineknek az Északi Szél, egy titkos föld… Több

Premier (HU): 2014.11.27. | Netflix (2021.07.19.)

2022.02.05 Bakugan

A kevesebb néha több!

Először is azzal kezdeném, hogy alapból úgy ültem le megnézni ezt a darabot, hogy sosem voltam rajongója a csapatnak, de érdekelt, hogy mit fognak belőlük kihozni. Sajnos pontosan az lett, amire számítottam. Ahelyett, hogy csináltak volna mondjuk egy filmet a fiatalkorukról vagy esetleg valami korábbi bevetésükről, inkább csináltak egy ilyen elképesztően gagyi és túltolt sztoriról. Sokkal hétköznapibb és földhöz ragadtabb történetekkel kéne előállni, mert a kevesebb néha több.

2021.07.15 Laca//Ho/rr/oR//

Kowalski, lehetőségek?!

Érdekes érzések voltak bennem, hiszen valahol tetszett a külön filmjük, és voltak benne jó poénok is, de még is egy kis hiányérzet maradt bennem a végén. A történetre sem panaszkodnék, hiszen egészen sajátos kis sztori volt, és jól mutatta be a pingvin osztag kis meséjét. Csak valahol megszoktuk a Madagaszkár filmekben és a sorozatban is, hogy talpraesettek, képzettek, és megoldanak mindent, itt egy kicsit le lettek butítva egyes jelenetekben. Amikbe a poénokat próbálták néhol fektetni, ott volt az az érzésem, hogy ezzel a megoldással érvényesítették a jeleneteket, hogy akkor a "pingvinek egyszerűek és tehetetlenek" legyenek. Ez szerintem nem volt egy jó megoldás, viszont kárpótolt a többi humoros jelenet, és a néhol felfedezhető jó beszólás. A legeleje pedig nagyon imádnivaló volt, amikor még az Antarktiszon voltak, és onnan kezdődött négyük közös élete. Összességében jó kis előzményfilm lett belőle, még ha néhol voltak is hibák, és a cselekmény is helyenként lapos volt. De imádjuk a cukiságfaktort Kapitány, Kowalski, Közlegény és Rico személyében.

2019.12.16 Artemisia

Alapvetően tetett, bár egy kicsit elrúgaszkodott a Madagaszkár-filmek hangulatától és struktúrájától. Egy tipikus "Bond"-rajzfilmet kreáltak, ahol hivátos ügynökökkel karöltve-rivalizálva üldözik a világuralomra törő, gonosz zseni polipot, bevetve a... Több

2019.05.17 indingo

A történet kissé lapos és marad egy kis hiányérzete a nézőnek, de akad egykét jó duma és a figurák sem olyan rosszak és ne felejtsük el gyerkőcök a célközönség.

2019.06.05 Thibo84

A Madagaszkár sorozatban a pingvineket úgy ismerte meg az ember, hogy minden gondot megtudnak oldani és az összes adódó problémára ők a megoldás, közben meg viccesek is. Itt még is lebutítják őket. A történet átlagos, a humora gyenge. Többet vártam, sajna csalódtam.

A filmben megjelenő pingvineket a Madagaszkár (2005) című egész estés animációs filmből, valamint a Madagaszkár pingvinjei (2008) című animációs sorozatból ismerhetjük.Szerző: ps

Apró baki a filmben, hogy amikor a fóka a pingvinekre támad, akkor eltűnik az a két hógolyó, amiben a tojás és a pingvinek voltak egy jelenettel korábban.Szerző: ps

A tervek szerint a film csak 2015 márciusában került volna a mozikba, de sikerült hamarabb befejezniük.Szerző: ps

Benedict Cumberbatch a forgatás során mindig hibásan ejtette ki a pingvint. Az angol penguin helyett pengwing-et mondott.Szerző: ps

(2015. 08. 06.)
Önálló est
Mint ahogy erre a cím is utal, ezek a pingvinek nem Madagaszkárról származnak – mivel ott egy darab sem él -, hanem a Madagaszkár című rajzfilmből. Amíg elkészül a negyedeik rész, addig ők szórakoztatnak minket. Több