A másik férfi

A másik férfi

The Other Man

Peter és Lisa régóta házasok. Amikor egyik este, vacsora közben az asszony arról kérdezi férjét, hogy nem gondolt-e már arra, hogy lefeküdjön mással, Peter őszintén nemmel felel, szinte elviccelve a kérdést. Hónapokkal később, immár egyedül élve azonban a férfi rádöbben: felesége megcsalta őt. Peter ezután megszállottan kezd kutatni a titokzatos szertő után, hogy szembenézhessen vele, de rá kell jönnie, hogy a bosszú helyett csak a múlt lezárása és a megbékélés hozhat megnyugvást számára.

Rendező: Richard Eyre
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2010.09.22.

2019.10.06 DóRi

Sallangmentes és igazán mély dráma. Nincsenek benne hollywoodi csöpögős és mesterséges érzéseket keltő elemek, túlcifrázott felesleges mondatok és jelenetek. Nagyszerűek az alakítások. Szerintem ez egy remek dráma, kár, hogy kevesen ismerik.

2015.08.03 Sniper

Az egyik kedvenc filmem és nem csak azért, mert Liam Neeson végre nem gagyi akcióhősként ugrabugrál, hanem mert Banderas is izgalmas szerepben volt látható. Laura Linney is remek választás volt a hűtlen nej szerepére. A történet pedig akármelyik körn... Több

2019.10.01 ZeroHero

Ha meg tudnank erteni a fohos motivaciojat, akkor akar jo film is lehetne... De igy... Miert? Adott az alap sztori, amiben en egyszeruen nem ertem hogy SPOILER a felesege halala utan SPOILER VEGE az ember miert kezdi boncolgatni a multat? Mi ertelme ... Több

2016.08.06 babsy88

Nem volt jó, unalmas, vontatott volt. Neeson filmek egyik legalja.

2019.01.27 bahhama

Egyik kedvenc filmem

Egyik kedvenc filmem, időnként újra és újra megnézem. Szeretem a hangulatát, a színészi játékot. A figyelmemet végig leköti, izgalmas, bár nem a szokasos értelemben, nincsenek üres járatok, felesleges sallangok.

A másik férfi csúnyán megbukott a mozipénztáraknál. A film költségvetése 15 millió dollár volt, ehhez képest összbevételei alig haladták meg az 1 milliót. Szerző: hp

A filmet igen negatívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon mindössze 15 százalékon áll (2017. április).Szerző: hp

Liam Neeson és Laura Linney korábban a Kinsey - Mindenki másképp csinálja (2004) című filmben férjet és feleséget alakítottak. Szerző: rbernadett

Eredetileg Juliette Binoche játszotta volna azt a szerepet, amit végül Laura Linney kapott. Szerző: rbernadett