A másik nő

A másik nő

Love and Other Impossible Pursuits

Emilia Greenleaf nemrégiben vesztette el kislányát, Isabelt. Nem elég, hogy a gyász árnyékot vet mindennapjaira, de helyt kell állnia feleségként, mostohaanyaként is. El akarja fogadtatni mostohafiával, hogy apjának, Jack Wolfnak ő a második felesége. A férfi exneje is becsmérli őt, és a mostohafiú állandó megjegyzéseit is el kell viselnie, miszerint ő a vétkes Isabel tragikus halálában. (filmkatalogus.hu)

Rendező: Don Roos
Író: Ayelet Waldman
Forgatókönyvíró: Don Roos
Premier (HU): 2012.03.03.
Anthony Rapp
Lauren Ambrose
Michael Cristofer

2018.07.04 googk

Ahhoz képest, hogy miket olvastam róla, egész megnyerő film. Nincs ezzel semmi baj, nem kell megváltania a világot, és ahogy láttam, nem is akarta. Nézhető dráma remek szereplőgárdával.

2015.06.16 cunci

Don Roos filmje nagyon jól sikerült, akár többszöri megnézésre is alkalmas, mert ebben a filmben minden benne van, ami nézhetővé teszi. A legnagyobb meglepetést Lisa Kudrow szolgáltatja, aki Natalie Portman mellett nagyon jól játszik, és a többi színészre sem lehet panasz.

2016.03.15 tamas84

Bár a sztori nem valami ütős, de azt nem lehet elvitatni, hogy van mondanivalója ennek a filmnek, amiért érdemes lenne megnézni minél több embernek. Csak kár, hogy a tanulság mellé nem jár igazi filmélmény.

2016.01.24 mártilány

A film maga nem igazán jött be, de Natalie Portman előtt le a kalappal, nagy kár, hogy egy Oscar-díjas színésznőnek ennyire középszerű filmben kell játszania...

A film összbevétele 20 585 dollár volt (imdb.com).