Diadalmas szerelem

Diadalmas szerelem

A Matter of Life and Death

A vadászgép-pilóta Peter egy bevetésen súlyosan megsérült és hirtelen a túlvilágon találja magát. Körutazása végeztével a kórházban ébred, ahol beszámol az átélt élményről orvosának és kedvesének, June-nak, akik mindezt a férfi agysérülésének… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 1946.11.01.

2015.12.31 batukán

Ez a film finoman szólva sem nélkülözi az élénk fantáziát. Romantikus sci-fi. A döbbenet, hogy 46-os. Szerintem van némi politikai üzenete is. Érdemes megnézni.

Amerikában csak úgy mutathatták be a filmet, hogy kivágták azt a részt, amikor a lezuhant pilóta egy meztelen parasztfiúval találkozik.Szerző: wintermat

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 War Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Háborús film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)Szerző: dulkap

A színész, Michael Sheen mindig a kedvenc filmjeként emlegeti ezt az alkotást. Szerző: rbernadett

A film szerepel az, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című, Steven Jay Schneider által készített gyűjteményben.Szerző: rbernadett