Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A mi kis falunk

(A mi kis falunk)
A mi kis falunk

Tartalom

A sorozat egy kis falu mulatságos hétköznapjait mutatja be olyan karakterek segítségével, akikkel csak és kizárólag itt találkozhatunk: egy ügyeskedő polgármester és kultúrharcos asszisztense, egy testépítő pap, egy szexi kocsmáros, egy féleszű rendőr, egy rezignált körzeti orvos és egy playboy foci edző. A vidéki környezet és a számtalan külső felvétel olyan keretbe helyezi a sorozatot, mely garantálja a felhőtlen szórakozást és a tökéletes kikapcsolódást.
(Kántor Gábor)

2017. 04. 04. 19:42

Én nagyon kellemesen csalódtam ebben a sorozatban. Simán megnéztem volna még belőle több részt. Van egyfajta retró hangulata mind a történetnek, mind a hangulatának, olyan ami akár 20 éve is készülhetett volna. Jól kiválasztott színészek, szerethető karakterek és könnyed poénok, anélkül, hogy nagyon erőltetett lenne. Én várom a folytatást.

2017. 04. 10. 13:06

Én is falun lakom és meg vannak a karakterek. Jó kis sorozat. Gyurinak olyan szabadidője van, mint apámnak. :) Remélem a 2. évadban is tartani tudják a színvonalat.

2017. 03. 24. 20:08

Én szerintem, a magyar filmipar egyik zseniális alkotása. Az emberek már unják, a végeláthatatlan barátok közt epizódokat. A magyar filmipar szerintem, itt most jelentős áttörést ért el. Nem sok jó maradandó magyar filmünk van. De sztem ez zseniális!

A második epizódban feltűnő török kamionsofőrt Slavko Sobin horvát színész játszott.

(indingo)

A sorozat írói munkálataiban Kormos Anett humorista is részt vesz.

(indingo)

Több helyi lakos is statisztaként szerepel a sorozatban.

Revizor: RÖCSÖGE
A falusi lét abszurditásain nevessünk vagy inkább a fővárosi színészeten sírjunk? Lehet-e érdemi poénok nélkül sitcomot gyártani? Ilyen kérdéseket hoz elénk az RTL Klub saját gyártású, de azért mégsem eredeti sorozata. LÁSZLÓ FERENC KRITIKÁJA.