A Moebius-metró

A Moebius-metró

Moebius
Videók

Buenos Aires, Argentína. Váratlan esemény történik a világ egyik legzsúfoltabb metrórendszerében. Egy utasokkal teli metrószerelvény tűnik el nyom nélkül, csak a kerekek kattogó hangja szűrődik ki halványan az alagútrendszerből. Az üzemeltetésért felelős igazgató felkéri az alagútrendszert tervező iroda egyik munkatársát, Daniel Prattot, hogy működjön közre abban a vizsgálatban, amelyet az elvesztett szerelvény felkutatására indítanak. Mielőtt azonban a fiatal matematikus végére járhatna a rejtélynek, újabb váratlan esemény történik...

Ország: Argentína
Premier: 1996.10.17.
Guillermo Angelelli

2019.07.30 Karl Han

Úgy gondolom, hogy a film "A boylestoni hurok" című sci-fi novellából készült (az íróra már nem emlékszem). Kb. 1976-80 között olvastam a Galaktikában.

2019.03.15 Zed Baker

Lassú, de jó fajta agyalós mozi!

2015.08.23 wolfflow

Aki szereti az elvont és nagyon elgondolkodtató filmeket, na azoknak ajánlanám. Valamennyire művészfilmnek is mondanám. Azért csak nám :) mert nem nagyon van fent ez a film sehol.

2015.10.06 eravision

Zoli73 Szia, ncore-on fent van szinkronosan, most szedtem le, este megnézem. töltsd le onnan, vagy kérj meg egy ismerőst szedje le.

2015.09.20 Zoli73

Sziasztok! Regebben lattam ezt a filmet eredeti Magyar szinkronnal, most barhol keresem nem talalom. Konyorgom segitsetek, nekem ez etalon ! Kell ez a film nekem. Elore is koszi