A múmia visszatér

A múmia visszatér

The Mummy Returns
Sodanth

Az 1923-as események után tíz évvel a régész O’Connell és felesége, Evelyn boldog házasok, nyugodt körülmények között nevelik kisfiukat Londonban. Egészen addig, amíg Imhotep fáraó újra nem éled, s vele feltámad Skorpió király szelleme is. Két velejéig gonosz, ősi erő tör rá a párra és a világra,… Több

Premier (HU): 2001.05.17.

2023.08.19 Ergit

Az első rész meglepett a történetével, ez a rész pedig Egyiptom életre keltésével!

2021.04.06 harnas1207

Tudom, hogy nem én vagyok a célközönség, és már 20 éves ez a film, de akkoriban sem voltam odáig érte. Ma meg már egyszerűen borzalmasan gagyi. Nagyon csúnyán öregedett. Az első részt jobbnak tartom.

2019.04.06 Puncs

Azon kevés filmek egyike, melyeknek a folytatása is remekül sikerült. Habár nekem az első rész sokkal jobban tetszett. Viszont ennél meg kellet volna állni, mert a harmadikban már nagyot esett a színvonal. Látványos, végig izgalmas és humor is van benne bőven, viszont a végén a skorpiókirály nekem nem jött be.

2017.09.13 Deku

Elképesztő, hogy mennyire nagyon a toppon működött ez a film. Minden téren nagyon remekül teljesített elvártakat hozza és szórakoztató nagyon kellemesen. Nagyon megérte. Ajánlom.

2017.07.19 Orosz István

Nekem nagyon tetszik a második rész, szerintem ugyancsak méltó folytatása az első résznek. Jók nagyon a karakterek, én örülök, hogy a fő gonosz ismét visszatér.

Az Universal Pictures stúdió 95. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

Brendan Frasernek a forgatás során elszakadt egy hangszalagja, megrepedt egy bordája és megsérült a térde is. Dwayne Johnson ételmérgezést és hőgutát kapott. Szerző: SódóGA

Ugyan Rick és Evelyn fejlődtek, tapasztaltak, értek a második filmben, azonban a rendező egyértelműsíteni akarta, hogy Jonathan semmit nem tanult az első kalandból. Szerző: SódóGA

Arnold Vosloo a szerep kedvéért kétszer leborotváltatta a testét. Eredetileg gyantáztatni akart, de nem bírta elviselni a fájdalmat. Szerző: SódóGA