Videók

A Nagy Duettben sokat próbált énekesek, és a dalolással eddig csak a fürdőszobában próbálkozó sztárok lépnek együtt színpadra. Amatőr és profi énekesekből álló sztárpárok adnak számot tudásukról hétről-hétre a TV2, A Nagy Duett című műsorában. Az énekesek produkcióit a zsűri és a… Több

Ország: Magyarország

5. évad (2017) - 10 epizód
6. évad (2018) - 8 epizód

KULCSSZAVAK

2018.04.14 TomÁcs

Az idei évad talán az eddigi legfurcsább párosokat hozta össze. A zsűri se kutya. A műsor koncepciója tetszik, csak néha eléggé debil stílust vesznek fel.

2017.04.11 indingo

Ez a mostani felhozatala abból a szempontból érdekes, hogy a valódi énekesek nem sokban tűnnek ki az amatőröktől. Borzasztóan befolyásolva van az egész. Ha kapsz egy béna számot meg van lőve az egész.

2016.04.12 Szilonka

Ezzel a mostani évaddal nagyon mellényúltak, ennyi idegesítő sztárocskát egy helyen! Norbi, Rubint Réka, Berki Krisztián, Demcsák Zsuzsa! A zsűriről nem is beszélve, akik össze-vissza pontoznak Cooky beszédét meg nem is érteni!

2017.07.26 Lonka

Eléggé vegyes a felhozatal általában. Sokszor a profinak kikiáltott énekes is elég hamiskásan vagy legalább is erőtlenül énekel. Ha nincs más ezt nézi a család.

2017.12.09 Greeta

Vannak jobb és kevésbé jó adások. Már eléggé lemerült a műsor szerintem, akit lehetett már behívtak a műsorba. A zsűri is egyre silányabb, a humor egyre inkább háttérbe szorul.