A nehézfiú

A nehézfiú

The Heavy
Ronin

Boots Mason (Gary Stretch - Nagy Sándor, a hódító) smasszerként dolgozik Anawalt (Stephen Rea - Interjú a vámpírral), a kétes ügyletekben utazó üzletember mellett. Ez annyit tesz, hogy ő végez el minden piszkos munkát. Az egyik ilyen rutinfeladat végrehajtása során azonban megpróbálják kiiktatni, méghozzá Dunn (Vinnie Jones - Blöff), a korrupt zsaru: úgy tűnik, hogy Boots útjában áll valakinek. A merénylet nem jár sikerrel, a férfi pedig bosszút esküszik, és nem is sejti, hogy az, aki vérdíjat tűzött a fejére, közelebb áll hozzá, mint sejtené.

Rendező: Marcus Warren
Forgatókönyvíró: Marcus Warren
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2010.04.08.

2023.01.11 uniterra

Néha ránéztem, más dolgom is volt.

2021.01.26 Yosihiro

Nehéz!

A film angol mivoltát tekintve nem lepődtem meg. Száraz vonalvezetés, néhol keményebb megnyilvánulás, és semmi olyan érzelem, ami meghatná, lebilincselné az embert. A drámai befejezés viszont szerintem kár volt, a pozitívabb szerelmi, romantikus kibo... Teljes kritika

2022.07.04 sptt

Jó zene, Shannyn Sossamon, Vinnie Jones. Ennyit a pozitívumokról. Erősen B-kategóriás akciófilm, egyszerű forgatókönyvvel, unalmas részekkel. 5/10

2015.10.21 Ronin

Egyik nagy előnye, hogy olyan remekül angol. Hiányosságai a túlságosan vontatott tempó, a karakterek kiszámíthatósága, az előrelátható befejezés.

2016.02.16 julisX

Csak egy egyszerű videofilm. Akkor nézzétek, ha már tényleg semmi dolgotok!